BusinessKrop-online

У червні 2021 року у м. Кропивницькому стартувала реалізація проєкту з підтримки малого та середнього підприємництва "Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)".

Його кінцевою метою є запуск безкоштовної електронної платформи про малий та середній бізнес Кропивницького у вигляді вебсайту з адаптацією під мобільні пристрої і планшети.

Вебсайт міститиме актуальну інформацію про підприємства в розрізі галузей економіки/сфер діяльності з відміткою на інтерактивній карті та можливістю оформлення онлайн замовлення/доставки товару/послуги, посилання на офіційні інтернет-ресурси, що містять інформацію про наявні механізми допомоги та обмеження, пов'язані із COVID-19 тощо.

Передбачено можливість реєстрації "Особистого кабінету" власника бренду/бізнесу. Кабінет дасть можливість додавати та редагувати дані, відслідковувати зацікавленість брендом/бізнесом, зокрема, забезпечуватиме доступ до статистики запитів у пошуку, переходів на офіційні вебсайти та сторінки в соціальних мережах, рейтингу за відгуками клієнтів тощо.

Аби стати учасником проєкту вже сьогодні, просимо заповнити коротку форму та підтвердити згоду на обробку і використання даних. Гарантуємо, це не займе багато часу.

У разі наявності питань запрошуємо звертатись до департаменту з питань економічного розвитку міської ради за тел.: +38 0522 35 61 51, e-mail: ekonomika@krmr.gov.ua, investinkr@gmail.com.

Ініціатива реалізується у рамках проєкту "EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП", що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. У межах підходу Team Europe проєкт сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

Ініціаторами та виконавцями проєкту стали Кропивницька міська рада спільно з Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою.