Галерея

>> Переглянути усі

соціальна реклама
 

ДЕПУТАТИ МІСЬКОЇ РАДИ І ГРОМАДСЬКІСТЬ СПІЛЬНО ОБГОВОРИЛИ, ЯКИМ БУДЕ РЕГЛАМЕНТ МІСЬКОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Четвр, 11 Лютий, 2016

ДЕПУТАТИ МІСЬКОЇ РАДИ І ГРОМАДСЬКІСТЬ СПІЛЬНО ОБГОВОРИЛИ, ЯКИМ БУДЕ РЕГЛАМЕНТ МІСЬКОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

У Кіровоградській міській раді відбувся круглий стіл "Новий регламент Кіровоградської міськради. Що потрібно змінити?".

У роботі круглого столу взяли участь секретар міської ради Володимир Смірнов, депутати міської ради, представники громадських організацій та засобів масової інформації.   

Учасники заходу детально обговорили проект Регламенту Кіровоградської міської ради сьомого скликання, який має бути затверджений на черговому засіданні другої сесії 23 лютого. Громадські активісти запропонували низку змін до регламенту міськради, особливо в тій його частині, що стосується публічності діяльності міської ради.         Зокрема були внесені пропозиції  розміщувати на офіційному сайті міської ради детальну інформацію про депутатів, міського голову, його заступників, секретаря міської ради, членів виконавчого комітету, керівників виконавчих органів міської ради, яка б містила автобіографію, декларацію про доходи, дні і місце прийому, контакти, дані про особисте відвідування сесій та депутатських комісій, участь у голосуванні тощо.

 Особлива увага під час роботи круглого столу була приділена забезпеченню можливості кіровоградців скористатися своїм правом колективного звернення громадян до органів місцевого самоврядування -  розмістити відповідну  електронну петицію через офіційний сайт міської ради. На думку громадськості така петиція має бути розглянутою, якщо вона набрала 150 підписів протягом не менше, як за 90 робочих днів. 

 Володимир Смірнов запевнив, що всі запропоновані зміни до регламенту міської ради від громадськості обов’язково стануть предметом розгляду на засіданні робочої групи з підготовки проекту Регламенту.  На завершення “круглого столу” його учасники -  депутати і громадські активісти уклали меморандум про подальшу співпрацю. 

Слово міського голови

Зі своїми пропозиціями, зауваженнями ви можете звернутися до міського голови та його заступників, скориставшися спеціальною формою на сайті в розділі "ЕЛЕКТРОННИЙ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ" або написавши листа за електронною адресою: evk2007@krmr.gov.ua
101
99
96
100
95
92
98
86
81
69
55
63
91
90
87
61
80
62
72
65
66
75

Міські відео новини


2008-2016 © Кіровоградська міська рада
При використанні матеріалів сайту в інших інтернет проектах
гіперпосилання на офіційний сайт Кіровоградської міської ради є обов'язковим
Дизайн и создание сайта - Webinsight

Яндекс цитирования.

Rated by MyTOP