Анонси та міські заходи

Тижневі

Шановні колеги!   

 Звертаємо Вашу увагу на те, що оперативна або змінена інформація виділяється червоним кольором.

ТИЖНЕВИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів, які проводяться з 10 по 16 грудня 2018 року


Понеділок 10.12.

09.00 — апаратна нарада міського голови (к. 215)

10.00 – нарада голови ОДА (мала зала ОДА)

10.00 - нарада з педагогами-організаторами ДЮКів за місцем проживання (к. 316-а)

10.30 – нарада з керівниками підприємств ЖКГ (к. 215)

13.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (прово-дять працівники управління з питань захисту прав дітей)

14.00 - вручення грошової допомоги членам міської організації інвалідів “Сила духу” до Міжнародного дня людей з інвалідністю (за участю Дзюби Н.Є., кав'ярня “Grand Canyon”, вул. Полтавська, 83)

14.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку (к. 215)

14.00 - “круглий стіл” на тему: «Знаю, захищаю, реалізую своє право!» до Дня прав людини (НВК № 34)

15.00 - конкурс дитячих малюнків «Малюємо Святого Миколая» (ДЮК «Гермес»)

18.30 - виховний захід «Я маю право» в рамках акції «16 днів проти насильства» (ДЮК «Надія»)


Вівторок 11.12.

08.15 – нарада з керівниками ДЮСШ (к. 311)

09.00 – прес-конференція заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дзюби Н.Є. "Підготовка до новорічних свят у Кропивницькому" (к. 215)

09.00 — засідання адмінкомісії виконавчого комітету Фортечної районної у місті ради (прим. райради)

10.00 — прийом громадян з особистих питань Райковичем А.П. (к. 131)

10.00 - комісія з питань почесних звань та нагород під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Бондаренко А.В.(к. 213)

10.00 - підведення підсумків міського конкурсу дитячих малюнків «Я малюю Україну» (к. 215)

10.30 – «Олімпійський день здоров’я» (НВО № 17)

12.00 – правовий дороговказ «Хуліганству - ні!» (філія № 2 МЦБС )

13.00 – правова медіа-гра «Правовий Олімп» (МЦБС ЦБ)

13.00 - перевірка умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківських прав в сім'ях опікунів (піклувальників) (проводять працівники управління з питань захисту прав дітей)

14.00 – психолого-педагогічний семінар «Профілактика булінгу» (колегіум)

15.30 - засідання міського дитячого парламенту (к. 215)

16.00 - година спілкування «Чорнобиль не має минулого» (ДЮК «Скіф»)

17.30 - урок пам’яті «Ті, хто врятував наше життя» (ДЮК «Ровесник»)


Середа 12.12.

08.30 – перевірка підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій (вулиці міста)

09.00 - засідання комісії з питань призначення державної соц.допомо-ги малозабезпеченим сім’ям Подільського району (прим. УСЗН)

10.00 - засідання конкурсної комісії (під головуванням Бондаренко А.В., к. 215)

10.00 - міський конкурс «Новорічна композиція» (НВО школа-інтернат)

13.30 – юридичний компас «Є права у кожного із нас» (філія № 6 МЦБС)

13.30 – актуальна зустріч «Людина - не товар» (філія № 6 МЦБС)

14.00 – правовий лабіринт «Є обов’язки у тебе, їх виконувати треба» (філія № 12 МЦБС)

14.00 – засідання комісії з питань захисту прав дитини (під головуванням Дзюби Н.Є., к. 215)

14.00 – презентація проекту «Літня школа» (школа програмування «Ш++», пров. Васи-лівський, 10)

14.00 - засідання адмінкомісії виконав-чого комітету Поділь-ської районної у місті ради (прим. райради)

14.00 — зустріч вихованців ДЮКу «Зоряний» із заслуженим художником України Андрієм Надєждіним (ЦДЮТ)

14.30 - спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного соціального внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування та районної робочої групи з питань легалізації виплати зарплати та зайнятості населення при виконавчому комітеті Фортечної районної у місті ради (прим. УПСЗН)

14.30 – спортивно-розважальний захід для груп початкової підготовки з баскетболу КДЮСШ № 4 (спортклуб «Зірка»)

15.00 - «Андріївські вечорниці» (НВК № 26)

15.00 – ворожбит-вечір «На Андрія - дівчатам надія» (філія № 11 МЦБС)

15.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності (к. 235)

15.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (к. 222-а)

15.30 – відкриття виставки «Творчий мікс: викладачі–учні» до дня народження О.Осмьоркіна (музей О.О. Осмьоркіна)

18.00 - практичний семінар з різних напрямків боротьби (ДЮК «Промінь»)


Четвер 13.12.

09.30 - урочистості до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та вручення грошових допомог (за участю керівництва міської ради, к. 426)

11.00 - засідання виконавчого комітету міської ради (к. 215) перенесено на 18.12.

12.00 – концерт-бесіда «Моя земля, моя родина – це рідна Україна» (НВО № 17)

13.00 - правовий орієнтир «Наші права - щасливе майбутнє» (філія № 8 МЦБС)

13.00 — засідання постійної комісії міської ради з питань діяльності ради, депутатської етики, Регламенту міської ради, відзначення нагородами, забезпечення законності, релігії, засобів масової інформації, регуляторної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності (к. 222-а)

13.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять працівники управління з питань захисту прав дітей)

14.00 - засідання виконавчого комітету Подільської районної у місті ради (прим. райради)

14.00 - засідання ради з питань протидії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу (під головуванням Дзюби Н.Є., к. 215) виключено

14.30 – концерт учнів оркестрового відділу «Зимовий вернісаж» (ЗОШ № 37)

15.00 - засідання постійної комісії ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики (к. 222-а)

17.00 - рухливі ігри та естафети «Сила та здоров’я» (ДЮК «Мрія»)

17.30 - фестиваль сімейної творчості «Єдина родина» (ДЮК «Ровесник»)

17.30 – концерт-бесіда «Багатство палітри гітарної музики» (музшкола № 3)

18.00 - практичний семінар «Ударна техніка» (ДЮК «Промінь»)

 

13.12. - 14.12.

13.30 – 15.00 - екскурсія учнівської молоді до музею ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (НВО № 31)


П’ятниця 14.12.

08.00 - тематичні заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (заклади освіти)

09.00 — прийом громадян з особистих питань Дзюбою Н.Є. (к. 131)

09.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань діяльності ради, депутатської етики, Регламенту міської ради, відзначення нагородами, забезпечення законності, релігії, засобів масової інформації, регуляторної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності (к. 222-а)

09.30 — покладання квітів до пам'ятника “Жертвам Чорнобиля” до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (за участю керівництва міської ради)

10.00 — засідання сесії Подільської районної у місті ради (прим. райради)

10.00 – 12.00 - чергування на “гарячій лінії” міського голови начальника управління охорони здоров'я Макарук О.О.

12.00 - чайна церемонія «Українське чаювання на китайський лад» з нагоди Міжнародного дня чаю (НВО № 15, ліцей сфери послуг і торгівлі)

13.00 - міські змагання з фізичної культури «Вчитель + учень = олімпійський дует» серед школярів закладів загальної середньої освіти» (НВО № 6, 16, 19)

15.30 – концерт учнів оркестрового відділу «Зимовий вернісаж» (ДНЗ № 16)

16.00 - клубний турнір з пауерліфтингу «Хто найсильніший?» (ДЮК «Старт»)

17.00 - майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас «Сніжинки – метелики зими» (ДЮК «Ровесник»)

17.00 - спортивні змагання з дартсу та настільного хокею «Сила та здоров’я» (ДЮК «Моноліт»)

17.10 – концерт учнів класу фортепіанного відділу «Рояль і його друзі» (музшкола № 4)

18.00 - підсумкові заняття зі змішаних єдиноборств (ДЮК «Промінь»)


Субота 15.12.

08.00 - міська олімпіада з географії (8-11 кл.) (ЗОШ № 4)

12.00 – різноманітне майстрування «Веселка ялинкових прикрас» (філія № 18 МЦБС)


Неділя 16.12.

08.00 - міська олімпіада з інформаційних технологій (НВО № 6, 16, ЗОШ № 4, колегіум)

11.00 – першість КДЮСШ № 3 з гімнастики художньої серед вихованців молодшого віку (групи початкової підготовки) (ДЮК «Надія»)

14.30 - спортивно-розважальна програма «Сила та здоров’я» (ДЮК «Надія»)


ТИЖНЕВИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів, які проводяться з 17 по 23 грудня 2018 року


Понеділок 17.12.

09.00 – апаратна нарада міського голови (к. 215)

10.00 – нарада голови ОДА (мала зала ОДА)

10.00 - нарада з педагогами-організаторами ДЮКів за місцем проживання (к. 316-а)

10.30 – нарада з керівниками підприємств ЖКГ (к. 215)

12.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (к. 222-а)

13.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (прово-дять працівники управління з питань захисту прав дітей)

14.00 - засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих, які є мешканцями міста (під головуванням Дзюби Н.Є., к. 211)

14.30 - засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги постраждалим учасникам антитерористичної операції, членам сімей загиблих, військовополонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов’язків в зоні АТО, які є мешканцями міста (під головуванням Дзюби Н.Є., к. 211)

15.30 – виставка творів учнів дитячої школи мистецтв (прим. дитячої школи мистецтв)

16.00 - конкурс малюнків до Дня Святого Миколая (ДЮК «Чайка»)


Вівторок 18.12.

08.00-16.00 - святковий ярмарок до Дня Святого Миколая (площа перед будинком міської ради)

08.15 – нарада з керівниками ДЮСШ (к. 311)

09.00 - прийом громадян з особистих питань Бондаренко А.В. (к. 132)

09.00 – прес-конференція (к. 215)

09.00 — засідання адмінкомісії (к. 131)

10.00 — засідання громадської комісії з житлових питань (під головуванням Бондаренко А.В., к. 213)

13.00 - перевірка умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківських прав в сім'ях опікунів (піклувальників) (проводять працівники управління з питань захисту прав дітей)

13.00 – етнографічна вітальня «Ціную звичаї свого народу» (ЦБ МЦБС)

14.00 - засідання виконавчого комітету місті ради (к. 215)

14.00 - засідання виконавчого комітету Фортечної районної у місті ради (прим. райради)

14.00 — нарада з директорами закладів освіти міста (НВО № 6)

14.00 - міський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» (НВО № 6)

14.00 — семінар для лікарів (дитяча міська поліклініка № 1)

14.30 – літературне свято-конкурс «Розкажу Миколаю, про що я читаю» (філія № 10 МЦБС)

16.30 - засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку (к. 215)

16.30, 18.30 – новорічний ранок для учнів «Чарівні пригоди Нового Року» (прим. дитячої школи мистецтв)

17.10 – концерт учнів «Мелодії зими» (музшкола № 4)


Середа 19.12.

08.30 – перевірка підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій (вулиці міста)

09.00 - прийом громадян з особистих питань Табаловим А.О. (к. 131)

09.00 - засідання комісії з питань призначення державної соц.допомоги малозабезпеченим сім’ям Подільського району (прим. УСЗН)

09.00 - всеукраїнський інтерактивний конкурс з англійської мови «Гринвіч» (заклади освіти)

10.00 — засідання сесії міської ради (к. 305)

10.00 - презентація виставки робіт учасників міського конкурсу «Я малюю Україну» (біля к. 305)

10.30 - акція-привітання «Подаруй диво» від Молодіжної ради міста Кропивницького дітям-пацієнтам стаціонарного відділення дитячої міської лікарні (проспект Університетський, 6)

13.00 - святковий захід для дітей, які проживають у сім'ях, що опинилися у складних життєвих обставинах (ЦДПУ ім. В.Винниченка)

13.00 – святкова толока «Цілющі джерела українських традицій» (філія № 8 МЦБС)

13.00 – фольк-свято «Святий Миколай до нас завітай» (філія № 13 МЦБС)

15.00 – змагання з плавання (інваспорт) (СК «Fan Club»)

15.00 – турнір серед юнаків та дівчат з тенісу настільного (КДЮСШ № 3)

15.30 - вручення новорічних подарунків дітям загиблих, військовополонених та зниклих безвісти учасників АТО (за участю керівництва міської ради, к. 215)

15.30 – концерт викладачів ДШМ до Дня Святого Миколая «Музичний дарунок – дітям» (дитяча школа мистецтв)

16.00 - розважально-ігрова програма «На радість нашим дітям Миколай іде по світу» (ДЮК «Гермес»)

16.30 - міська акція «Прикрась ялинку з Святим Миколаєм» (за участю керівництва міської ради, площа перед будинком міської ради)

17.00 – початок роботи резиденції Святого Миколая (за участю керівництва міської ради, площа Героїв Майдану)

17.00, 18.30 – новорічна казка для учнів дитячої школи мистецтв (прим. дитячої школи мистецтв)

17.00 - виставка дитячих робіт «Миколай крокує до нас» і пригощання солодощами вихованців клубу (ДЮК «Ровесник»)

17.30 - розважально-ігрова програма «На радість нашим дітям Миколай іде по світу» (ДЮК «Чайка»)

18.00 — відкриття міської Новорічної ялинки (за участю керівництва міської ради, площа Героїв Майдану)


Четвер 20.12.

09.00 - прийом громадян з особистих питань Мосіним О.В. (к. 131)

12.00 – арт-толока «Зимові феєрверки» (МЦБС філія № 2)

13.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять працівники управління з питань захисту прав дітей)

15.00 — відзначення учасників міського конкурсу «Я малюю Україну» (за участю Дзюби Н.Є., біля к. 305)

15.00 – вечір пам'яті відомих земляків: новеліста Івана Горового та поета, публіциста, ліквідатора аварії на ЧАЕС Сергія Колесникова (музей К.Карого)

17.00 – концерт учнів 1 класу відділу народних інструментів «Посвята в першокласники» (музшкола № 3)

 

Протягом дня

день інформації «З друкованим рядком наодинці» (філія № 2 МЦБС )

 

20 – 28 грудня

08.00 – 12.00 - новорічні святкові заходи у закладах освіти


П’ятниця 21.12.

10.00 — прийом громадян з особистих питань Райковичем А.П.(к. 131)

10.00 - засідання сесії Фортечної районної у місті ради (к. 215)

10.00 — 12.00 - чергування на “гарячій лінії” міського голови начальника управління соціальної підтримки населення Вовк Ю.М.

12.00 — урочистості з нагоди 45-ї річниці створення Фортечного району міста (к. 426)

14.00 - засідання міської комісії сприяння дотриманню законо-давства про свободу совісті та релігійні організації (під голову-ванням Табалова А.О., к. 215)

15.30 – змагання з баскетболу серед хлопців початкової підготовки (СК «Зірка»)

16.00 - публічний звіт перед громадськістю секретаря міської ради Табалова А.О (прим. клубу УТОГ, вул. Андріївська, 66 “А”)

17.00 – концерт учнів 1 класу фортепіанного відділу «Посвята в першокласники» (музшкола № 3)

17.00 - спортивні змагання з армспорту «Сила та здоров’я» (ДЮК «Моноліт»)

17.10 – концерт учнів фортепіанного відділу «Новорічний калейдоскоп» (музшкола № 4)

 

Протягом дня

день бібліографії «Сходинки до знань» (філія № 16 МЦБС )


Субота 22.12.

08.00-16.00 — передноворічний ярмарок-продаж (площа Б.Хмельницького)

08.00 - олімпіада з економіки (НВК № 26)

10.00 - всеукраїнський семінар з техніко-тактичної та суддівської підготовки для тренерів, спортсменів та суддів з тхеквондо (ВТФ) (СК «Fan Club»)

10.00 - відкритий міський турнір серед молодших юнаків ДЮКів «Надія» і «Мрія» (ДЮК «Надія»)

10.00 – чемпіонат ОКДЮСШ «Ніка» з гімнастики художньої серед дівчат 2006-2014 р.н. (СК “Зірка”)

10.00 – міський чемпіонат з хортингу (НВО школа-інтернат «Сокіл»)

11.00 – літературне паті «Свято дівочої долі – свято Катерини» (філія № 9 МЦБС)

11.00 – концерт учнів дитячої школи мистецтв для батьків «Музичні Миколайчики» (прим. дитячої школи мистецтв)

12.00 – звіт перед громадськістю «Бібліотека для громади» (філія № 18 МЦБС)

12.00 – вистава літературного театру «А хто, Миколая любить» (філія № 21 МЦБС)

13.00 – інформаційна година «Знайомимося з народними традиціями зимових свят» (ДЮК «Зоряний»)

13.00 - перевірка умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківських прав в сім'ях опікунів (піклувальників) (проводять працівники управління з питань захисту прав дітей)

14.00 - міський етап обласного конкурсу щодо популяризації державних символів України (ЦМСПС)

15.00 – правова абетка «Я українець! І в мене є право» (філія № 17 МЦБС)

18.00 – конкурс краси і грації до Дня Святого Миколая «Міні та юна королева центральної України - 2018» (нічний клуб «Fusion Club»)

 

22.12.-23.12

10.00 - новорічна святкова казка «Новорічна історія» у виконанні ЗХА «Аеліта» для дітей міста (прим. районного будинку культури);

14.00 – новорічний шаховий турнір (шаховий клуб «Гамбіт»)


Неділя 23.12.

08.00 - олімпіада з астрономії (НВО № 24)

09.00 – всеукраїнський турнір «Кубок Діда Мороза» серед всіх вікових груп з тхеквондо (ВТФ)(СК «Fan Club»)

12.00 – мистецький конкурс серед молоді з особливими потребами (вул. Короленка, 1-а)

18.00 – новорічний концерт ЗХА «Метелиця» в нічному клубі «Провокатор»