Анонси та міські заходи

Тижневі

Шановні колеги!   

 Звертаємо Вашу увагу на те, що оперативна або змінена інформація виділяється червоним кольором.


 

ТИЖНЕВИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів, які проводяться з 14 по 22 жовтня 2019 року

 

Понеділок 14.10.

Заходи з нагоди Дня захисника України за участю керівництва міської ради:

10.00 – урочисте вшанування загиблих в зоні АТО (Алея Слави, Фортечні вали);

11.00 – урочистості (виступи, нагородження, площа Героїв Майдану);

11.40 – урочиста хода (площа Героїв Майдану – вулиці Велика Перспективна – Преображенська – проспект Винниченка – парк “Козачий острів”)

12.00 — святковий захід "Славних козаків нащадки" (парк “Козачий острів”)


Вівторок 15.10.

08.00 — рейд-відстеження в рамках реалізації проекту “Муніципальний патруль” (територія міста)

08.30 – нарада з керівниками ДЮСШ (к.311)

09.00 - прийом громадян з особистих питань А.Бондаренко (к.132)

09.00 — засідання адмінкомісії при виконавчому комітеті міської ради (під головуванням А.Паливоди, к.131)

10.00 — засідання громадської комісії з житлових питань (під головуванням А.Бондаренко, к.213)

10.00 — нарада з педагогами-організаторами ДЮКів (к.316-а)

13.00 – перевірка умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківських прав в сім'ях опікунів (піклувальників) (проводять фахівці служби у справах дітей)

13.00 – історично-літературний компас “Козацький дух непереможний” (ЦБ МЦБС)

14.00 - засідання виконавчого комітету Фортечної районної у місті ради (прим. райради)

14.00 - міський етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції “Моя Батьківщина – Україна” (ЦМСПС)

14.00 - нарада із директорами закладів освіти міста (НВО № 6)

16.00 – година спілкування “Поведінка в сім’ї” (ДЮК “Юність”)

18.00 – година спілкування “Ми – те, що ми їмо” (ДЮК “Ровесник”)

 

15.10. – 18.10.

09.00 - змагання з футболу на приз клубу “Шкіряний м’яч” серед юнаків 2007 р.н. (КДЮСШ № 2)


Середа 16.10.

08.30 – перевірка підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій (вулиці міста)

09.00 - прийом громадян з особистих питань А.Табаловим (к.131)

09.00 - засідання комісії з питань призначення державної соцдопомоги малозабезпеченим сім’ям, соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, житлових субсидій та пільг (прим. УСЗН Подільської райради)

10.00 - засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених міськими, громадськими об’єд-наннями соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету міста (під головуванням Н.Дзюби, к.211)

13.00 - посвята в кадети вихованців КЗ “Ліцей “Сокіл” Міської ради міста Кропивницького” (ліцей “Сокіл”)

14.00 – засідання комісії з питань захисту прав дитини (під головуванням Н.Дзюби, к.215)

14.00 - засідання атестаційної комісії управління освіти з атестації педагогічних працівників закладів освіти міста (к.210)

15.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (к. 222-а) - перенесено

15.30 – розважально – ігрова програма “В світі прекрасного” (ДЮК “Чайка”)

16.00 – круглий стіл “Бібліотека – інформаційний центр розвитку громади” (філія № 7 МЦБС)


Четвер 17.10.

08.00 — рейд-відстеження в рамках реалізації проекту “Муніципальний патруль” (територія міста)

09.00 - прийом громадян з особистих питань О.Мосіним (к. 131)

10.00 — засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та зборів (під головуванням А.Паливоди, к.222-а)

13.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять фахівці служби у справах дітей)

13.00 – військово – патріотична гра серед студентських команд ВНЗ “ЗахисникУкраїни” (інженерний коледж ЦНТУ)

14.00 - засідання конкурсної комісії міської ради (під головуванням А.Бондаренко, к.215)

14.00 - засідання виконавчого комітету Подільської районної у місті ради (прим.райради)

15.00 – засідання міської топонімічної комісії (під головуванням А.Табалова, к.222)

15.00 – інформаційна бесіда “Бібліотека – центр інформаційної підтримки освіти” (філія № 7 МЦБС)

15.00 – психологічний тренінг “Королева школи” (філія № 11 МЦБС)

18.00 - розважально – ігрова програма “Королева танцю” (ДЮК “Гермес”)

 

Протягом дня

інтернет подорож “Природні парки: гордість і краса” (філія № 6 МЦБС)


П’ятниця 18.10.

10.00 — засідання позачергової сесії Фортечної районної у місті ради (к.215)

10.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (к. 222-а)

10.00 – 12.00 - чергування на “Гарячій лінії міського голови” А.Паливоди, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

13.00 – виставка-пам'ять “Довженко вчора і сьогодні” (філія № 13 МЦБС)

14.00 – велнес-тренінг “Шкідливі звички чи здоров’я – обирайте самі” (філія № 14 МЦБС)

14.00 – чемпіонат України з гандболу на призи клубу “Стрімкий м’яч” серед дівчат 2006 р.н. (КДЮСШ № 2)

15.00 – змагання на правовому полі “Юридичний футбол” (філія № 9 МЦБС)

16.00 – інформаційно – пізнавальна година “Абетка громадянина” (ДЮК “Скіф”)


Субота 19.10.

12.00 – респект-зустріч з письменником В.Карповим “Маю честь розповісти” (філія № 5 МЦБС)

12.00 – змагання з армліфтингу “Сила та здоров’я” (ДЮК “Моноліт”)

 

19.10.-20.10.

11.00 – чемпіонат України з гандболу на призи клубу “Стрімкий м’яч” серед дівчат 2006 р.н. (КДЮСШ № 2)