Анонси та міські заходи

Тижневі

Шановні колеги!   

 Звертаємо Вашу увагу на те, що оперативна або змінена інформація виділяється червоним кольором.


ТИЖНЕВИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів, які проводяться з 17 червня по 23 червня 2019 року


Понеділок 17.06.

Вихідний


Вівторок 18.06.

08.30 – нарада з керівниками ДЮСШ (к. 311)

09.00 - прийом громадян з особистих питань Бондаренко А.В. (к. 132)

09.00 - прес-конференція начальника управління молоді та спорту Колодяжного С.О. (к. 215)

09.00 - засідання адміністративної комісії міської ради (під головуванням Паливоди А.А., .к. 131)

10.00 - 11.00 - презентація проекту "Спортивна мапа Кропивницького. Апгрейд", реалізованого в рамках Програми "Активні громадяни" Британської ради в Україні (за участю Паливоди А.А., к. 215)

10.00 – засідання громадської комісії з житлових питань (під головуванням Бондаренко А.В., к. 213)

10.00 - нарада з педагогами - організаторами ДЮКів (к. 316 -а)

10.00 – шоу книжкових ілюстрацій «Я намалюю книгу сам» (МЦБС ЦБ)

11.00 – книжковий дайвінг «З книгою канікули – сумувати ніколи!» (МЦБС філія № 8)

13.00 – перевірка умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківських прав в сім'ях опікунів (піклувальників)(проводять фахівці управління з питань захисту прав дітей)

14.00 - прийом громадян з особистих питань Вергуном О.С. (к. 131)

14.00 - засідання виконкому Фортечної райради (приміщення райради)

 

18-20.06.

8.30 – чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р. н. і молодших (15.30 – парад-відкриття, стадіон «Зірка»)

18.06.-20.06.

08.00- 12.00 — тематичні заходи до Дня батька (пришкільні табори відпочинку закладів освіти)

18.06.-21.06.

09.00 – 12.00 – тематичні заходи з нагоди Дня Конституції України (пришкільні табори відпочинку закладів освіти)

Протягом дня

Виставка друкованих матеріалів з нагоди Дня Скорботи і вшанування пам”яті жертв війни (приміщення терцентру Подільського району)


Середа 19.06.

08.30 – перевірка підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій (вулиці міста)

09.00 — прийом громадян з особистих питань Табаловим А.О. (к. 131)

09.00 - засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, соціальних виплат внутрішньо- переміщеним особам, житлових субсидій та пільг (прим. УСЗН Подільської райради)

11.00 - засідання робочой групи з питань погашення заборгованості із виплати зарплати на підприємствах Подільського району (приміщення УСЗН)

11.00 – майстер-клас «Обереги нашої держави» (МЦБС філія № 19)

11.30 - засідання робочої групи Подільського району з питань легалізації виплати зарплати і зайнятості населення (приміщення УСЗН)

14.00 - засідання комісії з питань захисту прав дитини (під головуванням Дзюби Н.Є., к.215)

14.30 - спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати зарплати та ЄСВ на загальнообов`язкове державне соціальне страхування та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконкомі Фортечної райради (вул. Шатила, 12)


Четвер 20.06.

09.00 - прийом громадян з особистих питань Мосіним О.В. (к. 131)

12.00 – екологічно-краєзнавча мандрівка «Кольори та звуки рідної природи» (МЦБС філія № 16)

13.00 – калейдоскоп «Ріки й водойми нашого краю» (МЦБС філія № 13)

13.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять фахівці управління з питань захисту прав дітей)

14.00 — засідання виконавчого комітету Подільської районної у місті ради (приміщення райради)


П’ятниця 21.06.

10.00 – 12.00 - чергування на “гарячій лінії” міського голови голів районних у місті Кропивницькому рад Олександра Кришка та Руслана Фросіняка

10.00 - покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні (за участю керівництва міської ради, Меморіальний комплекс «Фортечні вали»

10.00 - 16.00 - навчання посадових осіб виконавчих органів міської ради, які відповідають за ведення сторінки у «Fаcеbook» (к. 215)

10.00 – чемпіонат України з велоспорту (маунтенбайк) (гай Десантників)

10.00 – бібліофорсаж «Країна Пішоходія» (МЦБС ЦБ)

15.00 – уїк-енд по-китайськи «Піднебесна: пізнай разом з нами» (МЦБС філія№17)

18.00 - ексклюзивний проект «KROPFASHIONDAY» презентація нових колекцій магазинів та дизайнів одягу, перукарів та візажистів. Виставки, майстер-класи, благодійна акція,FOOD зона (обласний центр еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді, вул.Пугачова, 2)


Субота 22.06.

9.30 – чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді (15.30 – парад-відкриття, стадіон «Зірка»)

10.00 – чемпіонат України з велоспорту (маунтенбайк) (гай Десантників)

 

МИСТЕЦЬКІ ВИХІДНІ

17.00 – піша екскурсія «Архітектурні перлини нашого міста» (збір біля пам’ятника О.Пашутіну)

18.00 – концертна програма міського професійного духового оркестру (парк «Ковалівський»)

19.00 – безкоштовний показ фільму (реалізація громадського проекту) «Кінотеатр під відкритим небом» (парк «Ковалівський»)


Неділя 23.06.

09.00 – чемпіонат України з велоспорту (маунтенбайк) (гай Десантників)

9.30 – чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді (стадіон «Зірка»)