Анонси та міські заходи

Тижневі

Шановні колеги!   

 Звертаємо Вашу увагу на те, що оперативна або змінена інформація виділяється червоним кольором.

 

ТИЖНЕВИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів, які проводяться з 18 по 24 лютого 2019 року


Понеділок 18.02.

09.00 – апаратна нарада міського голови (к. 215)

10.00 – нарада голови ОДА (мала зала ОДА)

10.00 - нарада з педагогами - організаторами ДЮКів за місцем проживання (к. 316-а)

10.30 - нарада з керівниками підприємств ЖКГ (за участю Вергуна О.С., к. 215)

13.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять фахівці управління з питань захисту прав дітей)

15.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики (к. 222-а)

15.00 – виховна година «Небесна сотня» – герої нашого часу» (ДЮК «Скіф»)

16.00 – майстер-клас з пожежної безпеки (ДЮК «Старт»)

18.30 – рухливі ігри та естафети «Сила та здоров’я» (ДЮК «Надія»)

 

18.02.-20.02.

14.00 - міський етап конкурсу Українського молодіжного аерокосмічного об'єднання “Сузір'я” (ЦМСПС)


Вівторок 19.02.

08.30 – нарада з керівниками ДЮСШ (к. 311)

09.00 - публічне представлення інформації про бюджет за бюджетними програмами 2018 року (Мосін О.В. та підпорядковані виконавчі органи) (к. 215)

09.00 — прийом громадян з особистих питань Бондаренко А.В. (к. 213)

09.00 — засідання адміністративної комісії при виконкомі міської ради (к. 131)

10.00 – засідання громадської комісії з житлових питань (під головуванням Бондаренко А.В., к. 213)

11.00 – відкриття виставки творів претендентів на здобуття обласної премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоратив.-прикладного мистецтва імені Якова Паученка (музей О.О.Осмьоркіна)

12.00 – вечір пам’яті «За чисті душі, що злетіли в небо» (філія № 2 МЦБС)

13.00 – відеорепортаж «Їм у віках судилося безсмертя» (філія № 15 МЦБС)

13.00 – перевірка умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківських прав в сім'ях опікунів (піклувальників) (проводять фахівці управління з питань захисту прав дітей)

13.30 – патріотичний екскурс «Криниця національної гідності» (ЦБ МЦБС)

14.00 — нарада з директорами закладів освіти (НВО № 6)

14.00 — загально-міський тематичний захід “Люблю тебе, мій рідний краю!” з нагоди Всесвітнього дня екскурсовода (колегіум)

14.00 — засідання виконкому Фортечної районної у місті ради (прим. райради)

16.00 – майстер-клас з декупажу «Прийди, весно…» (ДЮК «Скіф»)

16.00 – тренінг «Шлях до довіри» (ДЮК «Зоряний»)

18.20, 18.30, 19.00 – бесіди, пізнавальний урок з нагоди Дня Державного Герба України (ДЮКи «Вогник», «Ровесник», «Гірник»)

 

19.02.-22.02.

15.00 - відкрита першість КДЮСШ № 3 зі стрільби з пневматичної зброї серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодше (стрілецький тир)


Середа 20.02.

08.00 — 13.00 — заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні (заклади освіти)

08.30 – перевірка підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій (вулиці міста)

09.00 - засідання комісії з питань призначення державної соцдопомоги малозабезпеченим сім’ям Подільського району (прим. УСЗН)

10.00 - засідання комісії по проведенню конкурсного відбору на посаду директора ДЗ професійної (професійно-технічної) освіти “Центрально-український професійний будівельний ліцей” (к. 215)

11.00 — урочиста церемонія підняття червоно-чорного прапора (за участю керівництва міської ради, площа перед будинком міської ради)

12.00 – година гідності «Їх прийняло небо, лишивши списки…» (філія № 5 МЦБС)

13.00 – відеореалії «Схилимось перед мужністю» (філія № 19 МЦБС)

13.00 — міський етап обласного заочного конкурсу екологічних агітбригад: “Земля — наш спільний дім” (НВО № 31)

14.00 – засідання комісії з питань захисту прав дитини (к. 215)

14.00 — ІІ етап міського конкурсу “Чорнобиль з пам'яті не стерти” (ЦМСПС)

14.00 – інтелект-вікторина «Чарівні звуки, рідне слово» (філія № 16 МЦБС)

14.30 - спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати зарплати та ЄСВ... та районної робочої групи з питань легалізації виплати зарплати та зайнятості населення при виконкомі Фортечної районної у місті ради (прим. УСЗН)

15.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (к. 222-а)

15.00, 16.00, 16.30, 17.00 – фотовиставки, змагання з пауерліфтингу, виховний захід з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні (ДЮКи «Чайка», «Гермес», «Моноліт», «Гірник»)

17.00 — заходи із вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності (за участю керівництва міської ради, пам'ятна дошка Герою України Віктору Чміленку, пам'ятний знак зі світлинами Героїв Небесної Сотні)

18.30 – виховний захід «Я люблю свою мову» з нагоди Міжнародного дня рідної мови (ДЮК «Надія»)


Четвер 21.02.

09.00 – прийом громадян з особистих питань Мосіним О.В. (к. 132)

10.00 — засідання конкурсної комісії (під головуванням Бондаренко А.В., к. 215)

11.00 - засідання робочої групи з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Подільського району (прим. УСЗН)

11.00 – бібліотечне полювання «Книжкові джунглі» (філія № 19 МЦБС)

11.00 – «Рідна мова моя, мов джерельна вода» (філія № 15 МЦБС)

11.00 - 16.00 – семінар-тренінг для психологів «Подолання домашнього насильства: психологічний, юридичний, соціальний контекст» (колегіум)

11.30 - засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення Подільського району (прим. УСЗН)

12.00 – конкурси «Мово моя калинова. День рідної мови. Ерудит» (філія № 13 МЦБС)

12.20 – мовний колаж «Магія рідного слова» (філія № 2 МЦБС)

13.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять фахівці управління з питань захисту прав дітей)

14.00 — навчання посадових осіб міської ради на тему: “Суб'єкти декларування, терміни та особливості подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” (за участю Бондаренко А.В., к. 215)

14.00 - засідання виконавчого комітету Подільської районної у місті ради (прим. райради)

14.00 – мовна регата «Веселкова наша мова» (МЦБС філія № 4)

14.00 – мовний лабіринт «Мова - ДНК нації» (філія № 8 МЦБС)

14.00 - засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги постраждалим учасникам АТО, членам сімей загиблих, військово-полонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов'язків в зоні АТО, які є мешканцями міста (к. 131)

14.00 - колегія управління охорони здоров'я (за участю Колодяжного С.О., прим. міської дитячої поліклініки № 1)

14.30 – пізнавальна мозаїка «До рідного слова торкаюсь душею» (філія № 10 МЦБС)

14.30 - засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО та членам сімей загиблих, які є мешканцями міста (к. 131)

15.00 – дискусія «Лайки, френди та хайпи» (філія № 11 МЦБС)

17.00 – виховна година «Правила поведінки з вогнем та електропри-ладами» (ДЮК «Юність»)

18.30 – перегляд документального фільму «Небесна Сотня. Ми пам’ятаємо...» (ДЮК «Ровесник»)

18.30 – виховний захід «Я люблю свою мову» (ДЮК «Надія»)

 

Протягом дня

день безпечного Інтернету «Інформаційна безпека дітей в мережі» (філія № 12 МЦБС)

 

21.02. - 22.02.

10.00 - конкурс учнівської молоді міста “Театральна молодь літературного міста” (ЦДЮТ)


П’ятниця 22.02.

10.00 – 12.00 - чергування на “гарячій лінії” міського голови начальника УСЗН Подільської районної у місті ради Стецюка В.Н. (з питань надання та монетизації субсидій)

11.00 - міський етап Всеукраїнського турніру юних істориків (ОУНБ ім. Д. Чижевського)

14.00 - нарада з директорами закладів дошкільної освіти (ДНЗ № 14)

15.00, 16.00, 18.00 – літературні години, тренінг з нагоди Міжнародного дня рідної мови (ДЮКи «Чайка», «Гірник», «Гермес»)

15.00 – година-реквієм «Пам’ять героїв, що вічно живуть» (філія № 7 МЦБС)

15.30 - захід в рамках проекту «Урок літератури в музеї», присвячений Міжнародному дню рідної мови (музей К.Карпенка-Карого)

16.00 – виставка дитячого малюнку «Веселковий дивосвіт» (ДЮК «Зоряний»)


Субота 23.02.

09.00 – першість КДЮСШ № 3 з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н. (КДЮСШ № 3)

11.00 – рухливі ігри та естафети «Сила та здоров’я» (ДЮК «Мрія»)

13.00 – зустріч з воїнами ООС (АТО) «Зростаймо патріотами своєї країни» з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні (ДЮК «Промінь»)

14.00 – семінар для спортсменів - почат-ківців з правил кікбоксингу (ДЮК «Україна»)

15.00 – тайм-менеджмент для жінок «Гра як життя» (філія № 17 МЦБС)

15.00 - чемпіонат України з баскетболу серед чоловічих команд, Перша ліга. БК «Золотой Век-2»-БК «Одеса-2» (факультет фізвиховання)

18.00 - чемпіонат України з баскетболу серед чоловічих команд, Вища ліга. БК «Золотой Век» - БК «Харківські соколи» (факультет фізвиховання)

 

Протягом дня

день інформації «Модно і суперпригодно» (філія № 18 МЦБС)

 

23.02.-24.02.

10.00 – Кубок Академії снукеру міста Кропивницького (вул. В. Чорновола, 2-г)


Неділя 24.02.

11.00 - чемпіонат України з баскетболу серед чоловічих команд, Перша ліга. БК «Золотой Век-2» - БК «Одеса-2» (факультет фізвиховання)

13.30 – рухливі ігри та естафети «Сила та здоров’я» (ДЮК «Надія»)

14.00 - чемпіонат України з баскетболу серед чоловічих команд, Вища ліга. БК «Золотой Век» - БК «Харківські соколи» (факультет фізвиховання)

 

 

ТИЖНЕВИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів, які проводяться з 25 лютого по 03 березня 2019 року

 

Понеділок 25.02.

09.00 — апаратна нарада міського голови (к. 215)

10.00 – нарада голови ОДА (мала зала ОДА)

10.00 - міські змагання з гандболу серед дівчат (ЦНТУ)

13.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять фахівці управління з питань захисту прав дітей)

16.00 – інформаційно-виховна година з питань безпеки життєдіяльності (ДЮК «Старт»)


Вівторок 26.02.

08.30 – нарада з керівниками ДЮСШ (к. 311)

09.00 - публічне представлення інформації про бюджет за бюджет-ними програмами 2018 року (Вергун О.С. та керівники підпорядкованих виконавчих органів) (к. 215)

09.00 - засідання адміністративної комісії виконавчого комітету Фортечної районної у місті ради (прим. райради)

10.00 — нарада з педагогами організато-рами ДЮКів за місцем проживання (к. 316-а)

12.00 – ігрова подорож «Цікаво бути поліглотом» (філія № 9 МЦБС)

13.00 – лінгвістична дегустація «Вивчайте, любіть свою мову» (ЦБ МЦБС)

13.00 – перевірка умов проживання дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківських прав, в сім'ях опікунів (піклувальників) (проводять фахівці управління з питань захисту прав дітей)

14.00 — засідання виконавчого комітету міської ради (к. 215)

14.00 - онлайн-нарада з директорами закладів освіти міста (ЦМСПС)

16.00 – майстер-клас з виготовлення виробів з природного матеріалу (ДЮК «Скіф»)

17.00 – спеціальні заняття з підготовки до чемпіонату України з хортингу (ДЮК «Промінь»)


Середа 27.02.

08.30 – перевірка підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій (вулиці міста)

09.00 - семінар голів квартальних комітетів Фортечного району (к. 426)

09.00 - засідання комісії з питань призначення державної соцдопомоги малозабезпеченим сім’ям Подільського району (прим. УСЗН)

10.00 - фестиваль дитячої творчості «Яскраві зірочки Кропивницького» у номінації «Веселі фарби» (ДНЗ № 31)

10.00 - нарада із заступниками директорів закладів освіти міста з виховної роботи та позашкільних центрів (НВО № 6)

11.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів (к. 222-а)

12.00 – конкурс дитячого читання «Найкращий читач» (філія № 5 МЦБС)

13.00 – ювілейна презентація «Пригоди на таємничому острові» (філія № 1 МЦБС)

13.00 — інформаційна зустріч з потенційними авторами проектів щодо нових аспектів в проведенні конкурсу “Громадський бюджет-2020” (за участю Паливоди А.А., к. 215)

14.00 – тренінг «Ти і твій вибір» (філія № 16 МЦБС)

14.00 - засідання адміністративної комісії виконавчого комітету Подільської районної у місті ради (прим. райради)

14.00 – засідання комісії з питань захисту прав дитини (під голову-ванням Дзюби Н.Є., к. 215)

14.00 - нарада з заступниками директорів закладів освіти міста (НВО № 6)

15.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (к. 222-а)

15.00 – майстер-клас «Mybookmark» (філія № 19 МЦБС)

15.00 – лекція «Правила особистої гігієни» (ДЮК «Юність»)

16.00 - засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги постраждалим учасникам АТО, членам сімей загиблих, військовополонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов'язків в зоні АТО, які є мешканцями міста (під головуванням Дзюби Н.Є., к. 211)

16.30 - засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО та членам сімей загиблих, які є мешканцями міста (під головуванням Дзюби Н.Є., к. 211)

16.00 – інформаційна година «СНІД – загроза людству» (ДЮК «Гермес»)


Четвер 28.02.

12.00 – автор-бренд-шоу «Феномен Володимира Івасюка, або «Червона Рута» (філія № 2 МЦБС)

13.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять фахівці управління з питань захисту прав дітей)

13.30 – хім-лікбез «Хімія навколо нас» (філія № 6 МЦБС)

14.00 — навчання посадових осіб міської ради на тему: “Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів” (за участю Бондаренко А.В., к. 215)

14.00 - засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста (к. 131)

14.00 - онлайн-нарада із заступниками директорів закладів освіти міста (ЦМСПС)

14.00 – чемпіонат області та відкрита першість КДЮСШ № 1 з боксу серед юнаків (спортивна зала «The ring»)

15.00 – конкурс виробів з бісеру «Чарівні прикраси для маленької модниці” (ДЮК «Зоряний»)

17.00 – чемпіонат Подільського району з шахів серед юнаків та чоловіків (шаховий клуб «Гамбіт)

17.00 – тренінг - підготовка до чемпіонату України з хортингу (ДЮК «Промінь»)


П’ятниця 01.03.

10.00 — прийом громадян з особистих питань Райковичем А.П. (к. 131)

10.00 – 12.00 - чергування на “гарячій лінії” міського голови директора КП “Аварійно-диспетчерська служба” Крисенка А.Ф.

12.00 – чемпіонат області та відкрита першість КДЮСШ № 1 з боксу серед юнаків (спортивна зала «The ring»)

12.00 – відкриття персональної виставки творів О. Коломієць «Українське бароко у витинанках» (музей О.О.Осмьоркіна)

15.00 – змагання з пауерліфтингу «Сила та здоров’я» (ДЮК «Моноліт»)

15.30, 18.00 – майстер-класи (ДЮКи «Зоряний», «Ровесник» )


Субота 02.03.

10.00 – тренінг «Навички володіння зброєю» (ДЮК «Промінь»)

10.00 – відкритий чемпіонат ОКДЮСШ «Ніка» з дзюдо серед юнаків 2008-2010 р.н. (СК «Зірка)

11.00 – відкрита першість з тенісу настільного серед вихованців 2001 р.н. та молодших (НВО № 31)

11.00 – чемпіонат області та відкрита першість КДЮСШ № 1 з боксу серед юнаків (спортивна зала «The ring»)

12.00 – майстер-класи (ДЮКи «Вогник», «Гірник», «Скіф»)

16.00 – чемпіонат Подільського району з шахів серед юнаків та чоловіків (шаховий клуб «Гамбіт»)


Неділя 03.03.

09.00 – відкрита першість з тенісу настільного серед вихованців 2001 р.н. та молодших (НВО № 31)

14.00 – чемпіонат Подільського району з шахів серед юнаків та чоловіків (шаховий клуб «Гамбіт»)