Кропивницькі грації гідно виступили на відкритому чемпіонаті Олександрії з художньої гімнастики

Вівторок, 6 жовтня 2020 16:50

В Олександрії завершився  відкритий чемпіонат міста з художньої гімнастики. Турнір зібрав 154 спортсменки із 6 команд, у тому числі 54 представниць кропивницької школи гімнастики - вихованок КДЮСШ № 3.

Кропивницькі грації гідно презентували рідне місто на представницькому турнірі. Так, у змаганнях гімнасток за нормативом майстра спорту України Вероніка Семенюк стала срібною призеркою. Серед кандидатів у майстри спорту України золоті медалі завоювали Олександра Просандеєва, Ліза Олексієнко й Ольга Заблодська. Серед спортсменів першого розряду перемогу святкували: Марія Алечко та Діана Грецька. У творчій конкуренції гімнасток масових розрядів у різних вікових групах перемогли Марія Воленко, Влада Попруга, Кіра Кишлян, Аріна Ткаченко, Мілана Байрамова, Єва Малая, Софія Комарова, Марина Журавель, Дар’я Середа, Софія Жуковська.

Тренують кропивницьких гімнасток Світлана Худякова, Наталія Горбань, Людмила Виноградова, Світлана Заблодська.