Юні тхеквондисти ДЮСШ №2 гідно презентували Кропивницький на чемпіонаті світу в Мінську

Середа, 6 грудня 2017 09:53

Упродовж п’яти днів, із 30 листопада по 4 грудня в столиці Білорусі Мінську тривав Кубок світу з Тхеквон-до ІТФ серед дорослих, юніорів та кадетів.

Змагання світового рівня зібрали близько 1300 учасників із 29 країн. Кропивниицькі спортсмени у складі збірної команди України здобули сім нагород. Так, учениця комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 відділу фізичної культури та спорту міської ради» Владислава Лягаєва перемогла в командному спарингу, посіла 2 місце в командному тулі та виборола 3 місце в особистому спарингу. Її одноклубниця Лілія Діордієва завоювала 3 бронзові медалі Кубку світу. Ще одну золоту нагороду завоював кропивничанин Микола Гунька.