07 грудня - День місцевого самоврядування!

Середа, 7 грудня 2022 10:07

Сьогодні професійне свято відзначають ті, хто поєднав своє життя із місцевим самоврядуванням, хто працює на благо громади Кропивницького і прагне, щоб вона була сильною та спроможною.

Ми, як і вся  Україна, переживаємо сьогодні надзвичайно важкий період. Тож дякуємо всім, хто прийняв для себе важливе рішення — в умовах війни працювати в надскладній ситуації, коли необхідно приймати швидкі оперативні рішення, бути безперервно на зв’язку з громадою, допомагати, організовувати, вирішувати.

Дякуємо кожному, хто, крім професійних обов’язків, став волонтером, виявив чуйність і людяність до вимушених переселенців, яких прихистила наша громада, хто невтомно допомагає нашим військовим на фронті і пораненим у лікарнях.

Висловлюємо щиру подяку депутатам міської ради, які у найтяжчий для країни період продемонстрували згуртованість і відповідальність, щоб забезпечити стабільну життєдіяльність громади, долучилися до підтримки Збройних Сил України і докладають зусилля для наближення нашої спільної Перемоги.

Переконані, що ми ще зробимо багато гарних справ, якими пишатиметься наша громада, реалізуємо наші масштабні проєкти з розвитку рідного міста.   А головним подарунком для усіх нас стане наша велика Перемога!

Заступник міського голови Олександр Мосін
Секретар міської ради Олег Колюка

 

Усі новини