08 січня у Кропивницькому відзначають День звільнння міста від гітлерівських окупантів

П'ятниця, 8 січня 2021 13:35

Дорогі земляки – кропивничани!

Для усіх нас 08 січня – це особливий день, день визволення нашого міста від гітлерівської окупації - одна з героїчних сторінок Другої світової війни. 77 років тому воїни 2-го Українського фронту за чотири дні напружених бойових дій назавжди звільнили його від німецької неволі.

Важкою ціною далася нам ця перемога. Понад 36460 воїнів, славних синів і дочок нашого народу, віддали своє життя за звільнення міста. Кропивничани високо цінують безсмертний подвиг визволителів і бережуть у своїх серцях пам’ять про живих і полеглих героїв, які пролили кров і віддали своє життя за нашу свободу.

Сьогодні вже внуки ветеранів Другої світової перейняли від них естафету оборонців рідної землі. Кращі сини Кропивницького захищають зі зброєю в руках свободу і єдність держави на сході України – на фронтах операції об’єднаних сил. Низький уклін вам, ветерани, велика подяка за можливість жити і працювати на благо України, за дитячий сміх, за спокій матерів, за хліб на нашому столі.

Від щирого серця бажаємо вам миру та щастя, здоров'я, довголіття та благополуччя!

 

Міський голова                                                                                               Андрій Райкович

 

Секретар міської ради                                                                                    Олег Колюка

Усі новини