60% участників публічної консультації підтримали зміну назви вулиці Дворцової у Кропивницькому

Вівторок, 15 січня 2019 10:39

Сьогодні, 15 січня, у міській раді оголосили результати третьої публічної консультації, яка у Кропивницькому проводиться в межах проекту «Задай курс владі», що реалізовується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI). Інформацію щодо результатів консультації надав регіональний координатор «Активної Громади Кіровоградщини» Анатолій Стоян.

Опитування тривало з 18 по 28 грудня минулого року. У містян запитували: Чи варто перейменувати (змінити назву) вул. Дворцова у Кропивницькому? Варіанти відповідей, з яких пропонувалось обрати: 1. Так. На назву «Театральна». 2. Так. На назву «Мистецька». 3. Ні. Залишити назву «Дворцова».

- Мешканці міста мали можливість висловити свою думку щодо назви однієї з центральних вулиць обласного центру за допомогою електронного ресурсу «Ваша думка» або смс-повідомлення, а також на офіційному веб-сайті міської ради у рубриці «Публічна консультація», - повідомив Анатолій Стоян. - У третій публічній консультації участь взяли 355 осіб.

Отже, за результатами голосування:

  • 44 % (155 голосів) за назву вулиці «Театральна»;
  • 40 % (143 голоса) залишити назву вулиці «Дворцова»;
  • 16% (57 голосів) за назву вулиці «Мистецька».

Регіональний координатор «Активної Громади Кіровоградщини» подякував керівництву міської ради за співпрацю в проведенні третьої у місті публічної консультації та передав у міську раду звернення із результатами публічної консультації для подальшого розгляду й прийняття відповідного рішення.

Усі новини