Активне використання соціальних мереж посадовцями міської ради – вимога часу

П'ятниця, 7 червня 2019 17:22

Сьогодні,  07 червня, у міській раді Кропивницького розпочав свою роботу семінар-тренінг для посадових осіб, який проводитиме Школа адміністраторів «Facebook». Навчання проводиться з метою удосконалення навичок роботи посадовців у соціальних мережах та інтернет-просторі загалом.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся секретар міської ради Андрій Табалов.

- Оволодіти знаннями роботи у соціальних мережах — це вимога нашого часу, оскільки більшість документів та комунікацій у сучасному світі відбувається саме в мережі Інтернет, - наголосив у вступному слові Андрій Табалов. - Сьогодні усе суспільно-політичне життя обговорюється у соціальних мережах, тому і виникла ідея проведення такого навчання. Понад сто тисяч кропивничан зареєстровані у соцмережі Facebook, у керівництва міста також є акаунти у мережі, тому, якщо і ви, спеціалісти підрозділів виконавчих органів, долучитесь до спілкування в інтернет-просторі, зможете надати кваліфіковані відповіді на запитання містян, це буде корисно і правильно.

У свою чергу керуюча справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко наголосила, що гарний спеціаліст повинен постійно розвиватись, навчатись чомусь новому.

- Хто володіє інформацією, той володіє світом. У вас зараз є багато можливостей розширювати свій загальний та професійний світогляд. Навчатись ніколи не пізно, а навпаки, ви повинні черпати якомога більше інформації від професіоналів і використовувати ці знання на практиці, у своїй роботі, - зауважила Альвіна Бондаренко.

Керівники міської ради побажали посадовцям успіху у навчанні, після чого розпочалася лекційна частина з семінарськми заняттями. Триватиме навчання протягом двох місяців.

 

Усі новини

Допомога «Поряд»
Вівторок, 28 червня 2022 15:45
Селище Нове буде з водою
Вівторок, 28 червня 2022 13:59
28 червня - День Конституції України!
Вівторок, 28 червня 2022 11:09