Андрій Райкович: держава готова допомогти Кропивницькому у вирішенні важливих питань соціально-економічного розвитку

Понеділок, 4 березня 2019 11:32

Кропивницький терміново потребує якісної програми модернізації системи теплопостачання. На цьому наголосив міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 4 березня.

Минулого тижня, під час засідання Ради Регіонального розвитку Президент України Петро Порошенко окреслив ключові вектори розвитку країни, які кореспондуються із стратегіями Кропивницького в логістиці, розвитку інфраструктури, будівництві, соціальних програм. Одним із акцентів, на якому під час виступу перед Президентом наголосив Андрій Райкович, стала програма тепло модернізації обласного центру. Для реалізації такого важливого проекту, місто потребує 500 мільйонів гривень. Сума для міського бюджету непідйомна, тож тут міська влада розраховує на допомогу держави.

- Система теплопостачання є питанням, з яким посадовці мають лягати спати і прокидатися, - наголосив Андрій Райкович. – Для ефективного просування, необхідно грамотно і професійно розробити програму, підготувати проектно-кошторисну документацію по всіх мікрорайонах обласного центру.

Ще одна галузь, яка потребує якісно нового поштовху в своєму розвитку – туризм. Андрій Райкович поставив завдання своєму профільному заступнику Андрію Паливоді, департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, управлінню комунальної власності, управлінню культури туризму, управлінню містобудування та архітектури братися за розвиток туристичного напрямку дуже предметно. Для Кропивницького, міста в центрі України, що має цікаву історію, це теж надзвичайно важливо і перспективно. Результатом роботи управлінь, має стати спільна програма: змістовна і придатна для втілення в життя.

Збирайте експертне середовище, місцеву культурну еліту. Тут простір дуже великий: від презентацій міста, створення інформаційно-туристичних продуктів — до будівництва мережевого готелю і реконструкції національних пам'яток, – зауважив міський голова.

Поки створюється програма, управління архітектури має врешті визначитись з проектом реконструкції площі Героїв Майдану. Наведуть лад і біля усіх інших пам’ятників, історичних місць, на площах, в скверах.

Треба замінити плитку, бордюрний камінь на площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку. Облагородьте врешті - решт центральний сквер, - наголосив Андрій Райкович.

Усі новини