Андрій Райкович: дороги у Кропивницькому мають обслуговуватися на високому рівні

Понеділок, 1 лютого 2021 14:46

Сьогодні, 01 лютого, щопонеділкову апаратну нараду Кропивницький міський голова Андрій Райкович традиційно розпочав з аналізу стану комунального господарства обласного центру.

Минулого тижня погодні умови були досить складними для роботи комунальних служб міста: сніг, дощ, ожеледі, багато повалених дерев. Здебільшого, відзначив Андрій Райкович, комунальні підприємства справилися із поставленими перед ними завданнями і подолали наслідки негоди досить оперативно. У той же час, міський голова  звернув увагу керівників головного управління ЖКГ, директорів ЖЕО на необхідність приділити більше уваги розчищенню прибудинкових, міжбудинкових територій, тротуарів і зупинок громадського транспорту.

- Ми повинні дбати не лише про зручність для транспорту на дорогах, а й про безпеку пішоходів. Вони повинні безперешкодно пересуватися містом. Я розумію, погода міняється щогодини, але треба наполегливо  працювати! Реагуйте швидше, - поставив завдання Андрій Райкович.

Спеціалізована інспекція Кропивницького, управління торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради  отримали завдання не припиняти комунікації з власниками і орендарями торговельних мереж, закладів громадського харчування, аптек: всі знають  периметри прилеглих до приміщень закладів територій і зобов’язані навести на них лад - прибирати сніг і зробити доступ до своїх торговельних залів і офісів безпечним.

Претензії очільника міста стосувалися також також діяльності Кропивницького ВКГ та КП “Теплоенергетик”. Низку розритих місць під час виконання ремонтних робіт на мережах  так і не ущільнили.

Не вдалося скрізь якісно очистити дорожнє покриття через припарковані на узбіччях авто.

- Я дякую патрульній поліції за активну співпрацю з КП “Універсал-2005” щодо недопущення припарковання транспорту на узбіччях магістралей. Хоча і тут проблем ще вистачає - будемо вирішувати їх спільно, - наголосив Андрій Райкович. - У нас достатньо техніки, щоб працювати якісно, треба лише нормальна організація процессу. Експлуатація доріг в місті має бути на високому  рівні!

Керівників районів обласного центру  Андрій Райкович закликав активніше працювати з квартальними щодо наведення порядку і в приватному секторі.

- Особливо звертаю увагу усіх керівників виконавчих органів, у кого є підпорядковані об’єкти по вертикалі: школи, садочки, заклади медицини, спорту, культури а також багатоповерхові житлові будинки. Колеги, ви бачите, як стрімко змінюється погода. Брили снігу і льоду падають з дахів. Не дай, Боже, щоб хтось поранився. Стрічками огородіть всі потенційно небезпечні ділянки, - поставив завдання очільник міста.

Усі новини