Андрій Райкович: Кропивницька міська рада завершує підготовку проєкту бюджету громади на 2022 рік

Понеділок, 29 листопада 2021 17:35

Бюджет Кропивницької громади на 2022 рік затверджуватиметься міською радою вже у грудні. Міський голова Андрій Райкович проанонсував бюджетне сесійне засідання під час апаратної наради сьогодні, 29 листопада.

Міська рада виходить на фінішну пряму у підготовці бюджету наступного року. Це серйозна робота, яка містить у собі не лише сухі цифри, а й глибокий аналіз фінансових  можливостей і пріоритетних проблем, які необхідно вирішити у 2022 році..

Впевненості  у тому що ця важлива робота буде успішно виконана додає, на думку міського голови, продуктивна і злагоджена робота депутатського корпусу, яка демонструється депутатами  упродовж останніх сесійних засідань.

- Я задоволений взаємодією міської ради і її виконавчих органів, ефективною роботою депутатських комісій. І вкотре наголошую, що особливо чутливі питання, пов'язані із регулюванням земельних відносин, із виділенням місць для забудови, для гаражів учасникам бойових дій, мають розглядатися прозоро і  без затягування часу, - наголосив Андрій Райкович.

Усі новини