Андрій Райкович: максимальна увага дітям!

Понеділок, 1 лютого 2021 14:48

Керівники закладів освіти Кропивницького мають виявляти більше уваги своїм учням. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 01 лютого.

Очільник міста доручив  начальнику управління освіти опрацювати з директорами шкіл Кропивницького питання контролю дотриманню правил безпеки в ускладнених погодних умовах виконання норм протиепідемічних заходів.

Минулого тижня міський голова став свідком того, як під час шкільної перерви учні НВО №6, радіючи снігу, відкривали вікна класів, коли поряд не було вчителів. Таку ситуацію очільник міста назвав неприпустимою, та наголосив на тому, що кожній дитині має бути приділена максимальна увага.

- Не забудьте, що діти прийшли в школу з довгострокових канікул. Уваги достатньої немає, адаптації до санітарного  режиму, до дисципліни немає. Як підготувалися школи? Як виконали протиепідемічні заходи? Чи перевірили  вода, харчоблоки, - акцентував Андрій Райкович. - Це стосується всіх аспектів. Навіть харчування. Тим більше, що тепер нові стандарти. Далеко не кожен маленький організм готовий до змін. Тому підвищена увага до всього! Наголошую - максимальна увага дітям!

Усі новини