Андрій Райкович: у складних сьогоднішніх умовах про підвищення тарифів на проїзд у Кропивницькому не може йти мова!

Четвер, 19 березня 2020 15:18

В умовах складного протистояння міста  загрозі епідемії небезпечного коронавірусного захворювання, коли перед громадою стоять нові соціальні і економічні виклики, не може йти мова про підвищення вартості проїзду в громадському пасажирському транспорті Кропивницького. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час робочої наради з керівниками виконавчих органів міської ради сьогодні, 19 березня.

Галузь пасажирських перевезень у Кропивницькому працює сьогодні у складних умовах. Кабінет міністрів України своєю постановою, запроваджуючи заходи протидії поширенню інфекційної хвороби, заборонив перевозити більше 10 пасажирів у будь-якому транспортному засобі: автобусі, тролейбусі чи маршрутному таксі. Власники останніх наполягають на підвищенні тарифу за проїзд для населення, пояснюють, що несуть збитки. Однак Андрій Райкович виступив категорично проти.

- Я не піду на те, щоб підвищити сьогодні вартість проїзду для містян, - запевнив Андрій Райкович. – У цей і без того складний період для всіх містян про це не може бути й мови!

Разом з тим очільник міста наголосив – влада робить усе, щоб ефективно протистояти можливому поширенню коронавірусу. Опорним закладом для прийому хворих визначено інфекційне відділення Центральної міської лікарні, що на Фортечних валах. Сьогодні лікарня має місячний запас предметів індивідуального захисту для лікарів, які вже навчені і готові, в разі необхідності, приймати хворих на коронавірусну інфекцію. Андрій Райкович доручив головному лікарю, у разі, якщо буде нагальна потреба, підготувати план розміщення на території лікарні військово – польового госпіталю на базі 100 і 50-місних армійських наметів.

- Я ще раз наголошую – епідеміологічна ситуація у Кропивницькому спокійна і контрольована, - наголосив міський голова. – Хворих на коронавірус на території міста не виявлено. Але краще бути готовими до найнесприятливіших варіантів розвитку подій і найгостріших моментів!

Також Андрій Райкович визначив коло тих, хто має регулярно інформувати громаду про заходи міської влади із запобігання розповсюдженню коронавірусу: це сам міський голова, його заступник Наталія Дзюба, начальник управління охорони здоров’я Оксана Макарук та головний лікар ЦМЛ Олександр Артюх.

У той же час, Андрій Райкович наголосив на необхідності жорсткого контролю дотримання карантинних заходів  закладами харчування і торгівлі.

- Управління економіки і управління торгівлі та побутового обслуговування населення, проводьте щоденні рейди, - доручив міський голова. – Це дуже важливо. Карантину повинні безумовно дотримуватись всі! І всі містяни мають усвідомлювати, що запобіжні заходи -  це, передусім, життя і здоров’я кожного з нас, зрештою – це здоров’я цілого міста!

Особливо жорстко Андрій Райкович доручив контролювати недопущення на вулицях Кропивницького стихійної торгівлі. Адже продаж продуктів з асфальту, особливо в умовах можливого поширення небезпечної інфекції, категорично заборонений.

Усі новини