Андрій Райкович вимагає звіту про виконану роботу від керівництва ОКВП «Дніпро - Кіровоград»

Понеділок, 16 серпня 2021 12:58

Минулого тижня найбільше скарг від містян очільник Кропивницького отримав на роботу обласного підприємства «Дніпро - Кіровоград». Понад тиждень в будинках на вулиці Вокзальній після пориву мережі текла жовта вода у кранах. На селищі  Гірничому між будинками кілька днів бив фонтан, що затоплював підвали. На всі такі випадки, переконаний Андрій Райкович, треба реагувати в рази швидше, ніж це роблять представники підприємства.

- Настав час переглянути свою політику нехтування вимогами громади, зверненнями міської ради, покращити якість роботи ремонтних бригад, підвищити оперативність реагування на скарги містян. Менше за все у мене претензій до керівника міського підрозділу Валентини Миколаївни Давидчук - вона роботяга, виконавець, вона не вирішує стратегічні речі. З чим має, з тим і працює, - наголосив Андрій Райкович. - Я неодноразово звертався з проханням збільшити кількість ремонтних бригад, пришвидшити відновлювальні роботи після поривів. Куди це годиться?! Місто в ямах, десятки люків попросідали.

Андрій Райкович надав доручення секретарю міської ради Олегу Колюці готувати офіційне звернення до керівництва ОКВП «Дніпро - Кіровоград» з вимогою звіту  очільника підприємства Романа Ілика на сесії міської ради. Керівник має розповісти про реальний стан справ на підприємстві та презентувати стратегію його розвитку.

- Місто йде на великі трати, коли масштабно ремонтує дороги, бо скрізь під асфальтом ваші гнилі, іржаві мережі. І, якби ми не взялися за дороги, так би вони там і догнивали. Але так бути не може. Ми знаємо стан усіх комунікацій - скрізь 90% зношеності. Так треба реагувати хоча б на ремонти, якщо не планується масштабних замін. Інакше, як ганьбою це назвати не можна, - переконаний міський голова. - Я прошу депутатів обласної ради від міста звернути на цю проблему особливу увагу! Захищайте місто! Вимагайте до обласного центру більше уваги, фінансової також!

Усі новини