Андрій Райкович: завдання №1 для міської влади Кропивницького – якісна підготовка до початку опалювального сезону

Понеділок, 19 серпня 2019 14:09

Міський голова Кропивницького Андрій  Райкович закликав керівників виконавчих органів посилити відповідальність за прийняття управлінських рішень  та сконцентруватися на поточній роботі на місцях. Поки Верховна Рада України проведе своє перше засідання і поки формується новий Кабінет Міністрів не можна допустити розбалансованості і соціальної напруги  у всьому складному господарстві  міста, відзначив  очільник міста під час апаратної наради сьогодні, 19 серпня.

Питанням номер один, наголосив Андрій Райкович,  в роботі міської ради Кропивницького залишається підготовка до нового опалювального сезону. Процес забезпечення стабільної роботи  міського господарства в осінньо – зимовий період ніколи не був легким. Але цього року місто повернуло в комунальну власність орендоване ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» майно теплогенеруючого підприємства, запуск якого потребує суттєвих фінансових, матеріальних і трудових ресурсів. Тож необхідно виконати ще чимало роботи, щоб тепло вчасно надійшло до помешкань кропивничан і об’єктів соціальної інфраструктури міста.

- Сьогодні необхідно, щоб депутати міської ради затвердили передавальний баланс,спеціалісти мають перевірити все теплове господарство, що повертається у власність громади, - підкреслив міський голова. - І вже зараз зрозуміло, що нічого доброго ми не отримали у спадок.  Але поточні ремонти на котельнях, випробування агрегатів, мереж тривають. Підготовка соціальної сфери  освіти, медицини, культури   має вже вийти на фінішну пряму. Спеціалісти ЖЕО повинні проінспектувати всі житлові будинки, підвали, дахи, вікна і двері у під'їздах.

Окремо Андрій Райкович поставив вимогу  керівництву КП “Теплоенергетик” планово виконувати необхідні поточні ремонти, а  міська рада, запевнив,  допоможе здійснити усі необхідні стратегічні кроки.

- Ми тут всі разом й працюємо, щоб бути готовими надати тепло в будинки у визначені терміни, відповідно до погодних умов, - запевнив міський голова. - Це розуміємо ми, і, я сподіваюсь, що й депутати завтра теж підтримають таку позицію. Паралельно, профільні заступники міського голови, головне управління ЖКГ- продовжуємо  розпочатий процес спілкування  з НАК “Нафтогаз України” щодо вчасного отримання номінацій.

Усі новини