Андрій Райкович: знаковими для містобудування Кропивницького є об’єкти розвитку інфраструктури

Середа, 27 січня 2021 14:31

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович продовжує «Стратегічний діалог» з керівниками виконавчих органів міської ради щодо соціально – економічного розвитку території міста.

Темою обговорення із заступником міського голови Олександром Мосіним і начальником управління капітального будівництва Сергієм Білоконем сьогодні, 27 січня,  стали  напрямки реалізації програми «Місто новобудов».

Одним з пріоритетних завдань для Кропивницького залишається розбудова його медичного простору. Коронавірусна інфекція ще не подолана, ефективних ліків від неї не винайшли, тож міська влада має робити все можливе, аби базовий медичний заклад міста, що протистоїть  COVID-19, розвивався та ставав потужнішим. Продовжиться також робота з модернізації  колишньої лікарні МСЧ -19, яка будувалася, як сучасний багатопрофільний медичний заклад, з можливістю облаштування тут найсучаснішого обладнання і впровадження новітніх методик лікування.

- Я чекаю на рішення зі створення нормальної транспортної розв’язки до цієї лікарні, - наголосив Андрій Райкович. – Ви маєте чітко продумати, як відновити міст на Салганні піски, щоб з’єднати заклад з іншими мікрорайонами громадським транспортом. Без цього нам немає сенсу наповнювати цей медичний заклад медичним обладнанням та персоналом. Загалом, для нас залишаються знаковими об’єкти містобудування, які розвивають інфраструктуру міста.

Андрій Райкович порекомендував Сергію Білоконю тісно працювати з депутатами Кропивницької міської ради.

Усі новини