Андрій Табалов: питання формування бюджету Кропивницького на 2020 рік розглядатиметься на Дні депутата

Понеділок, 25 листопада 2019 16:14

У міській раді Кропивницького розпочалася активна підготовка до затвердження міського бюджету на 2020 рік. На цьому акцентував увагу керівників виконавчих органів секретар міської ради Андрій Табалов під час апаратної наради сьогодні, 25 листопада.

- Бюджет країни вже прийнятий, маємо належно підготуватися до затвердження міського бюджету. Закликаю депутатів міської ради у ці дні провести зустрічі з громадою на своїх округах і обговорити проблемні питання, які необхідно вирішувати на місцях, - зазначив Андрій Табалов. - Знаю, що є депутати, які вже розпочали таку роботу. Основні напрямки бюджетної політики на наступний рік обговоримо найближчим часом на Дні депутата. До обговорення також запросимо керівництво головного управління житлово-комунального господарства, фінансового управління та інших підрозділів, які закладають кошти у свої програми і вже мають певну картину на 2020 рік.  

Також Андрій Табалов додав, що цього тижня спільно з профільним заступником міського голови Андрієм Паливодою планується проведення наради щодо ситуації по об’єднанню Кропивницького із селищем Новим.

- Минулого тижня селищною радою було прийняте відповідне рішення, але, зважаючи на те, що думка у депутатського корпусу щодо об’єднання постійно змінюється, міській раді треба ретельно відслідковувати цей процес в інтересах громади, - наголосив секретар міської ради.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21