Безтрашні серця здобувають Перемогу: історичний екшн за участі Кропивницьких Вовків ССО на екранах кінотеатрів

Вівторок, 30 квітня 2024 15:01

Найочікуваніша прем’єра на широких  екрани кінотеатрів України  - сильне та життєствердне кіно  про Захисників і Захисниць України, відомих як «Вовкулаки» або «Воїни ночі», філософія українського Воїна, репрезентована бійцями ССО ЗСУ.

Упродовж двох тижнів, із 09 по 22 травня у Кропивницькому, в кінотеатрі «СМАРТСІНЕМА», триватиме показ фільму «ВОВК. СТРАХУ НЕМА» про тих, хто творить сьогодні історію нашої держави - Захисників України.

Важливо! З екрану до глядачів звернуться Кропивницькі Вовки ССО. Свого часу зйомки фільму відбувалися в Кропивницькому. І частина стрічки, присвячена вшануванню пам’яті Воїнів, які поклали свої життя за Волю і Незалежність України, демонструє автентичний обряд на символічному Полі Пам’яті однієї з військових частин Кропивницького.

Вовкулаки захоплюють кожного своїм магнетизмом, закликаючи: «Бути кращими за самих себе, постійно перевершувати самих себе!». Керуючись своїм розумом, бездоганно володіючи тілом, зброєю, уміючи вести бій, реалізовувати операції, спілкуватися в групі, знищувати ворога - це мистецтво професії Воїнів Сил спеціальних операцій.

Як відзначили автори і режисери фільму Анна Мартиненко і Тетяна Куликовська, кіно «ВОВК. СТРАХУ НЕМА»  створювалося за участі командирів та воїнів бойових підрозділів ССО ЗСУ і є результатом ефективного  цивільно-військового співробітництва.

Півтори години кінострічки витончено і майстерно формують образ ветеранів АТО і ООС, Захисників України, популяризують військову історію та службу. Дана стрічка - кіноісторія вдячності за невтомну 10-ти річну оборону рідної землі нашими Збройними Силами, протистоянню одвічному ворогу, вшанування Воїнів, які віддали свої життя за право свого народу жити вільно на своїй землі.

«ВОВКУЛАКИ і трішки магії» - цей вислів ви відчуєте очима, на слух, серцебиттям, тілом, по якому пробіжать мурашки гордості, надії, люті, смутку, сатисфакції, радості і непідробної дієвої віри в найкраще. На фільм запрошує унікальна жива афіша. Око Воїна, снайпера ССО, яке бачить ціль і знає мету, який прикриває групу побратимів, що вирушила на завдання і водночас боронить свою Берегиню. Роздивлятися афішу в деталях як мінімум цікаво, як максимум - кожен відчує для себе. Що справжньому українцю добре, то ворогові - зле.

Голоси та обличчя Героїв фільму замасковані, втім сила та щирість Воїнів захоплює з першого погляду.

Саме «Вовк» називається екранізована багатокомпонентна операція, яку у кіно реалізують Воїни сухопутної і морської компоненти ССО. Переказувати нема сенсу - треба дивитися фільм: військові дуже творчі і талановиті люди.

Запрошуємо усіх кропивничан особисто переглянути фільм. Українці повинні знати історію своїх сучасних Героїв!

Аудиторія 0+ без вікових обмежень, для кожного!

Енергійні, завзяті, талановиті, інтелектуальні Воїни хотіли, щоб кіно було цікавим, привабливим і зрозумілим перш за все для цивільних людей: для дітей і дорослих, для жінок і чоловіків - для всіх-всіх, хто є на Землі. 

Основний трейлер ютуб лінк https://youtu.be/J3JD4E_41qY

Фільм створений незалежними авторами і режисерами за підтримки справжніх українців та українських компаній, без залучення державних коштів.

Для організації колективних переглядів зручний час сеансу можливо замовити у адміністрації кінотеатру «СМАРТСІНЕМА» тел. 095 008 50 50, за адресою: вулиця Велика Перспективна, 48, Кропивницький, ДЕПОт Центр.

 

Усі новини