Бібліотечна планета Кропивницького

Понеділок, 23 вересня 2019 14:28

З нагоди відзначення 265-ої річниці заснування міста бібліотеках-філіях міської централізованої бібліотечної системи Кропивницького відбулася низка цікавих і пізнавальних заходів.

Філія № 4 влаштувала  бібліотечні зустрічі на Дворцовій - «Літопис мого міста». Бібліотекарі запрошували юних кропивничан на майстер-клас «Переплетені паперові сердечка», презентували рекламно-іміджеву продукцію бібліотеки, розвивали пізнавальний інтерес перехожих до історико-культурної спадщини рідного міста. Цікаву книжкову виставку про минуле і сьогодення Кропивницького «Квітни, рідне місто!» було розгорнуто у читальній залі бібліотеки.

У філії № 6 підготували  краєзнавчу візитку «Рідне місто пізнаю». Відвідувачі з задоволенням переглянули віртуальну екскурсію «Рідне місто моє» та взяли участь у вікторині «Найкращий знавець визначних місць Кропивницького». Бібліотекарі провели огляд краєзнавчої літератури «З любов'ю до рідного міста». А для найменших відвідувачів організували конкурс малюнків «Місто моєї мрії».

Центральна бібліотека і філії № 21 та № 11 запропонували ретро-погляд «Коріння – стародавнє, серцем – молоде». Читачів зацікавили світлини, що розповідають про минуле Кропивницького і його сьогодення. Бібліотекарі познайомили читачів з літературою про місто.

Філія № 1 провела день краєзнавства «Є щось святе в словах «Мій рідний край». Тут підготували книжкову виставку «Літературне слово земляків», краєзнавчу відеохвилинку «Кропивницький з висоти», книжковий вернісаж «Місто величі і слави, місто звершень та бажань», прес-викладку  «З газетного рядка в історію рідного міста», книжкову викладку «Літературні новинки письменників-краян» та краєзнавчу хроніку «Їхніми іменами названі вулиці нашого мікрорайону». Живе і жваве зацікавлення у відвідувачів бібліотеки викликала стендова презентація «Ювілеї в ювілейний рік».

Читачі філії № 12 здійснили бібліоподорож «Моє місто славне і велике». Бібліотекарі розповідали юним слухачам історію заснування фортеці та поселень навколо неї, організували відеоподорож  вулицями Кропивницького. Підсумком цікавої подорожі стали краєзнавча вікторина "Стежками рідного краю" та інтелектуальна гра «Чи знаєш ти своє місто?».

У бібліотеці № 16 створили краєзнавчий слайд-репортаж «Заповідні місця краю». Для відвідувачів організували екскурсії відділами бібліотеки,  ознайомили з її послугами, інформаційними зонами, книжковим фондом, довідковим апаратом. Також провели годину краєзнавства "Люби свій край, поважай свою історію".

Філія № 16 провела флешмоб «Місто читає», день відкритих дверей «Бібліотека знайома і незнайома» та годину краєзнавства «Люби свій край, поважай свою історію».

Бібліотекарі філії № 18 організували віртуальну експедицію «Найкраще місто – Кропивницький!».

У філії № 8 створили  краєзнавчу панораму «Місто одягнене в славу століть». Відвідувачі з цікавістю гортали книги Юрія Матівоса, Володимира Боська та знайомилися з іншою краєзнавчою літературою, підібраною для виставки «Кропивницький: людина та місто». Ретро – мандрівка «Відкрий для себе рідне місто» збагатила учасників заходу новими цікавими фактами   з історії малої батьківщини.

Читачі філії № 15 взяли участь у  Дні краєзнавця «Рідне місто моє!». Тут протягом дня привертали до себе увагу книжкова виставка «Відкрий для себе рідний край» та викладка літератури з автографами письменників «Книги з добрих рук». Діти із задоволенням брали участь у краєзнавчій  вікторині-лотереї «Від Єлисаветграда до Кропивницького».

Усі новини