Більшість школярів Кропивницького перейшли на дистанційні форми навчання

Понеділок, 31 січня 2022 17:18

Минулого тижня управління освіти Кропивницької міської ради рекомендувало навчальним закладам обласного центру перейти на дистанційну форму навчання через загострення епідеміологічної ситуації. Яким є стан справ у школах міста сьогодні, 31 січня, прокоментувала начальниця управління Лариса Костенко.

- Станом на 31 січня, 30 закладів освіти Кропивницького перейшли на змішану форму навчання, це означає, що перші - четверті класи навчаються у звичному режимі, всі інші — перебувають дома і використовують дистанційні технології. Чотири заклади: гімназія Шевченка, гімназія №9, НВО №10 та №38 — навчаються повністю дистанційно, а шість закладів - очно. Загалом, на дистанційному навчанні перебувають 14314 учнів   540 класів, це близько 55% від їх  загальної кількості, - повідомила посадовиця.

Щодо загальної статистики, то, за словами Лариси Костенко, наразі хворіють 200 педагогічних працівників, серед них 37 осіб з підтвердженим COVID-19.

Точну статистику серед дітей назвати важко, пояснила начальниця управління освіти. Трапляється так, що батьки просто залишають дітей вдома, без ознак застуди, або якщо діти і захворівають, то не звертаються до лікарів. Навіть за таких обставин у навчальних закладах постійно моніторять ситуацію із захворюваннями серед школярів і вже до кінця поточного тижня буде зрозуміло, який план дій чекатиме всіх з тижня наступного.

У той же час, дошкільні навчальні заклади наразі працюють без змін, підтвердила Лариса Костенко.

Усі новини