Близько сотні юних кропивничан останній день зимових канікул провели в ІТ-таборі

П'ятниця, 10 січня 2020 12:54

Сьогодні, 10 січня, у Кропивницькому у приміщенні “IT-school О'thers” стартував квест "Зимовий ІТ-день", який для учнів 6-10-х класів підготували фахівці управління освіти міської ради. До участі у заході долучилось близько сотні школярів міста.

- Тут на юних кропивничани чекають різноманітні майстер-класи, лайфхаки у сфері ІТ-технологій, компонування, обробка, монтаж відеодоріжок, створення комп`ютерних ігор, малюнків, роботи у сервісах Google у звичайному житті та ще багато цікавого, - розповіла методист управління освіти міської ради Олександра Челідзе. - ІТ-клас працює на трьох локаціях, на кожній з яких працюють вчителі інформатики та робототехніки закладів освіти міста. Все обладнання принесли з собою вчителі, діти прийшли зі своїми гаджетами. Тут школярі в ігровій формі навчаються, збагачують свої знання з інформатики, робототехніки, навіть з математики та алгебри. Для кожного знайдеться локація, яка йому буде до душі. Головне, що ми бачимо зацікавленість у дитячих очах, і вже знаємо, що треба вдосконалити, і які завдання та методи надалі використовувати у роботі з дітьми.

Олександра Челідзе зауважила, що управління освіти вперше проводить такий захід, але вже навесні планується провести подібний ІТ-квест у розширеному форматі.

Робота ІТ-табору триватиме до 15 години.

Усі новини