Будівельники продовжують укріплювати перший поверх постраждалого від вибуху газу будинку у Кропивницькому
П'ятниця, 18 лютого 2022 16:03
Сьогодні, 18 лютого, Кропивницький міський голова Андрій Райкович проінспектував хід та якість аварійно – відновлювальних робіт в будинку по вулиці Космонавта Попова, 24, корп.1, де в одній із квартир стався вибух газу.
Будівельники тут продовжують виконувати вкрай важливу місію – укріплюють силові елементи будівельних конструкцій, зруйнованих вибухом. Ремонтні бригади перемістилися на перший поверх і монтують металеві каркаси в квартирах №4 та 37.
Після того, як будівельники впораються з аварійними роботами і перебування у приміщеннях будинку стане безпечним, в багатоповерхівці почнуть працювати експерти, які проведуть детальне обстеження споруди. Потім настане черга розробки проєкту та ремонту постраждалої від вибуху частини будинку.
Усі новини
"Пліч-о-Пліч: згуртовані громади": проєкт, що втілює собою солідарність і стійкість українців
Понеділок, 15 вересня 2025 16:04
"Your Tomorrow": підлітків Кропивницького запрошують стати учасниками масштабного соціально-освітнього проєкту
Понеділок, 15 вересня 2025 16:02
Кропивницький у жалобі: загинув Герой-захисник України
Понеділок, 15 вересня 2025 15:59
"Місто о п’яти іменах": Кропивницький ТІЦ запрошує на марафон екскурсій до Дня міста
Понеділок, 15 вересня 2025 15:55
Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності ТОВ "Український центр поводження з відходами"
П'ятниця, 12 вересня 2025 15:59
Спорт – це характер, мужність та прагнення до перемоги: у Кропивницькому привітали кращих спортсменів області
П'ятниця, 12 вересня 2025 15:56
Безбар’єрний маршрут по вулиці Театральній: доступ до ветеранського простору у Кропивницькому
П'ятниця, 12 вересня 2025 15:51
Крапля крові рятує життя: кропивничан закликають до Дня міста здати кров для поранених захисників
П'ятниця, 12 вересня 2025 15:49
Крок за кроком, навіть у найскладніші часи: у Кропивницькому триває ремонт дорожнього покриття
Четвер, 11 вересня 2025 15:59
Зробимо Україну чистою разом! Кропивничан запрошують долучитися до Всесвітнього дня прибирання
Четвер, 11 вересня 2025 15:25