«Бути жінкою»: у Кропивницькому запрошують на гру-тренінг за гендерну рівність

П'ятниця, 8 липня 2022 15:11

Наприкінці червня Президент України підписав Закон «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами». Ратифікація Стамбульської Конвенції є важливим кроком для нашої країни, адже охоплює низку заходів із запобігання та протидії насильству, захисту його жертв, переслідування та покарання кривдників.

Ця визначна подія стала поштовхом для організації та проведення у Кропивницькому гри-тренінгу «Бути жінкою».

Гра «Бути жінкою» - це інструмент перевтілення в одну з восьми унікальних героїнь. Усі вони мають магічні суперсили, але потрапляють в ситуації з реального життя, борються за рівні права і будуть своє щастя. Для цього їм доводиться долати упередження, несправедливість й інші перепони на шляху до успіху.

Гру створила українська благодійна організація «Благодійний фонд «Stabilization Support Services» за підтримки «Українського жіночого фонду», щоби привернути увагу суспільства до боротьби проти гендерних стереотипів та дискримінації жінок.

Запрошуємо зіграти усіх, кому цікаво тема гендерної рівності, протидія насиллю та дискримінації 8 липня о 14.00 у Гончаренко Центр Кропивницький (Велика Перспективна, 4а)

Реєстрація для участі за посиланням https://forms.gle/jEhgHWoXwhMMb4oXA

Захід безкоштовний!

Організатори: Міська централізована бібліотечна система міста Кропивницького спільно з Молодіжною радою при виконавчому комітеті Кропивницької міської ради, ГО «Агенція сталого розвитку «Хмарочос» за участі ГУНП в Кіровоградській області

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21