День відкритих дверей відбувся у Центрі надання адміністративних послуг міста Кропивницького

Вівторок, 28 травня 2019 16:14

Сьогодні, 28 травня, у Центрі надання адміністративних послуг міста Кропивницького відбувся традиційний щорічний  День відкритих дверей.

Відвідувачі Центру із 9.00 до 12.00 мали можливість отримати консультації з питань отримання адміністративних послуг, у тому числі з видачі документів дозвільного характеру, безпосередньо від керівників суб'єктів надання адміністративних послуг.

- “День відкритих дверей” - це можливість для мешканців нашого міста безпосередньо звернутись до керівників дозвільних органів, - відзначив керівник ЦНАПу Антон Шевченко. - Зручність для громадян полягає у тому, що всі керівники дозвільних органів знаходяться в один час в одному приміщенні. Тому, наприклад, підприємець, у якого є питання з приводу того чи іншого дозвільного документа, може отримати одночасно декілька консультацій щодо його оформлення.

Із мешканцями міста сьогодні спілкувалися керівники Спеціалізованої інспекції, Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області, Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, Департаменту екології та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації, Управління Держпраці у Кіровоградській області, Відділу у Кіровоградському районі Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області, Управління патрульної поліції в Кіровоградській області Департаменту патрульної поліції, Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Кіровоградській області, Сектору у Кіровоградській області Державного агентства водних ресурсів України, Архівного відділу, Управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Загалом, під час заходу за консультаціями звернулись 28 кропивничан. Відвідувачі Центру висловили задоволення якістю обслуговування та можливістю отримати консультації від безпосередніх керівників суб'єктів надання адміністративних послуг.

 

Усі новини