День Європи кропивницькі тенісисти відзначили двома турнірами

Вівторок, 21 травня 2019 13:40

У рамках відзначення Дня Європи в кропивницькій КДЮСШ № 3 відбулися відразу два турніри з тенісу настільного.

Так, 17-18 травня визначалися переможці відкритого чемпіонату міста. Турнір зібрав 42 учасники, серед яких 28 вихованців КДЮСШ № 3. У змаганнях чоловіків золоту медаль завоював Єгор Акімов, срібним призером став Павло Коломієць, третє місце посів Віталій Шепеленко. Серед жінок тріумфувала Ксенія Моцаренко, другу сходинку п’єдесталу посіла Марія Мішуровська, бронзову нагороду виборола Ірина Донець. Переможці й призери змагань нагороджені дипломами і медалями управління молоді та спорту міської ради Кропивницького.

А вже 19 травня стартував відкритий чемпіонат області з тенісу настільного серед міні - кадетів 2007 року народження та молодших. Учасниками обласних змагань стали 30 юнаків та дівчат. Серед юнаків всі призові місця посіли спортсмени обласного центру, вихованці КДЮСШ № 3. Переміг у турнірі Максим Денисенко, срібним призером став Олександр Репалов, третє місце посів Нікіта Галінус. Тренують тенісистів: Тетяна Терьохіна і В’ячеслав Дяченко.

У змаганні дівчат золоту медаль завоювала вихованка Знам'янської районної КДЮСШ Аліна Пожидаєва, срібло виборола її одноклубниця Валерія Пацкан, бронзовою призеркою стала представниця Помічнянської ОТГ Ангеліна Шийко. Переможці й призери змагань нагороджені дипломами управлінням освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.