Депутатки МФО «Рівні можливості» Кропивницької міської ради - за підтримку громадських організацій соціальної спрямованості

Середа, 17 листопада 2021 10:28

У вівторок, 16 листопада, членкині міжфракційного депутатського об’єднання  «Рівні можливості» Кропивницької міської ради підписали меморандум про співпрацю з представниками громадської організації «Об’єднання родин осіб з інвалідністю «Серце матері».

Метою такої співпраці є налагодження та підтримка взаємодії і координації діяльності сторін для взаємодопомоги та отримання позитивного результату в реалізації соціальних гарантій осіб з інвалідністю, задоволення їх суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та інших інтересів, використання наявних можливостей у забезпеченні захисту їх економічних, соціальних прав, наданню оздоровчої, психологічної, моральної та матеріальної допомоги, у тому числі і для сприяння покращенню житлово-побутових проблем.

- Окрім безбар’єрності та доступності – те, з чим необхідно змістовно і наполегливо працювати на місцевому рівні, важливо підтримувати ініціативи таких організацій, як «Серце матері», долучатись до акцій та давати можливість проявити себе! – відзначила співголова МФО Катерина Колтунова.

Громадські активісти пригостили депутаток  смачними кексами, продемонстрували вироби, підготовлені  до ярмарку, картини - все зроблене руками вихованців. Тепло та затишок, які люди створюють своїми серцями - безцінні!

Усі новини