Ділова комунікація нового століття — посадовцям Кропивницької міської ради

Понеділок, 29 листопада 2021 17:50

Сьогодні, 29 листопада, у Кропивницькій міській раді завершився цикл тренінгів “Ділова комунікація нового століття: виклики і стратегії”, організований управлінням персоналу для посадових осіб місцевого самоврядування. 

Доцентка кафедри української мови та журналістики ЦДПУ імені Володимира Винниченка, тренерка кропивницької бізнес-школи “Wake Up” Наталя Фенько презентувала три навчальні модулі, які всебічно охоплюють теми викликів в сфері сучасної ділової комунікації і писемної та мережевої комунікації в публічному управлінні.

Посадовці ознайомилися з популярними тематичними ресурсами, алгоритмами роботи з текстом, навчилися працювали в форматі інфостилю, використовувати інструменти творчої розповіді тощо.

Із завершенням навчального курсу учасників семінару привітала керуюча справами виконавчого комітету міської ради Світлана Балакірєва, яка разом із Наталею Фенько вручила посадовцям сертифікати.

- Я дуже вдячна управлінню персоналу за те, що нинішнього року був використаний індивідувальний підхід до процесу підвищення кваліфікації і навчання посадовців, за цікаві і вдало підібрані теми, які однозначно будуть потрібні їм у роботі, - відзначила Світлана Балакірєва.

Усі новини

Сарана — реальна небезпека
Середа, 17 липня 2024 16:17