Для пришвидшення робіт з асфальтування дорожнього покриття у Кропивницькому створено дві ремонтні бригади

Вівторок, 30 травня 2023 17:34

Ремонт дорожнього полотна на транспортних магістралях Кропивницького активно продовжується. Для пришвидшення темпів КП «Універсал 2005» створило дві ремонтні бригади, які працюють шість днів на тиждень.

На цьому акцентував увагу заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 30 травня.

- Необхідно максимально використати літню пору і сприятливі погодні умови, - наголосив Олександр Мосін. – Якщо не вистачає власних ресурсів, варто залучити підрядні організації, але асфальтування має здійснюватися безперебійно, а асфальтові заводи – стояти в черзі на замовлення від комунальників.

За інформацією директора КП «Універсал 2005» Віктора Панішка, впродовж минулого тижня,  відповідно до затвердженого плану робіт, вся дорожня техніка підприємства працювала  на вулицях міста.

Ремонтні бригади  підготували дорожнє покриття та уклали гарячий асфальт по вулицях: Покровська, Миколи Смоленчука, Архангельська, Михайлівська, Кільцева, Андріївська, Габдрахманова, Івана Олінського, Віктора Френчка, Брестська,  Богдана Хмельницького та на проспекті Інженерів.

Установка УЯР ліквідовувала ямковість по вулиці Героїв-рятувальників та по проспекту Університетському.

Жваво відбувалося і грейдерування дорожнього покриття. Впродовж тижня воно виконувалося за адресами: вулиці Сергія Гришина, Станіслава Майсеєва, Миколи Федоровського, Інгульска, Віктора Погрібного, Буровугільна, провулки Ініціативний, Жасміновий, Безіменний,   Коцюбинського.

Прибиральна техніка «Скандія» і «Глобус» теж працюють за графіком. Минулого тижня їхній маршрут пролягав вулицями Героїв Маріуполя, Жуковського, Ялтинською, Преображенською,  Охтирською, Архітектора Паученка.

Усі новини