Для школярів Кропивницького пролунав довгоочікуваний останній дзвоник: літо прийшло!

П'ятниця, 31 травня 2019 17:46

Сьогодні, 31 травня, у закладах загальної середньої освіти Кропивницького пролунали останні дзвоники, які сповістили учням радісну новину про завершення навчального процесу.

Як повідомили в  управлінні освіти міської ради, цьогоріч  у Кропивницькому прощаються зі школою 1252 одинадцятикласників та 2159 випускників закінчують  9 класів.

Кропивницькі школярі були наполегливими і успішними у навчанні: 123 дев’ятикласники отримали свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою, а  91 випускник старшої школи  претендує на золоті та срібні медалі.  Результати зовнішнього незалежного оцінювання визначать остаточну кількість медалістів у 2019 році. Останні дзвоники у школах міста проходять у формах, цікавих, перш за все дітям.

- Цьогоріч закінчення навчального року в школах  відзначається без зайвої урочистості,  довгих промов і великої кількості гостей, - відзначила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко. - Головними дійовими особами свята є діти,  більшість закладів  обрали для себе новітні форми для проведення свята останнього дзвоника – і це не урочисті лінійки, а різні цікаві квести та тематичні ранки.

Так, свято останнього дзвоника в НВО №6 пройшло на Козачому острові. Завершення навчального року тут  відбулося у форматі фестивалю під гаслом «Ми – єдина родина». Учні 5-11 класів  взяли участь у квестах «Теренова гра», організатором якого виступила організація ПЛАСТ. Обласний центр туризму навчав дітей  орієнтуватися на місцевості. Школярі відвідували різноманітні локації: “Мотузковий парк”, “Робототехніка”,  центр цивільного захисту населення, патрульна поліція. Діти плели браслети дружби, робили селфі біля фотозони “Привіт літо”. Закінчилося свято загальним флеш-мобом.

А вже від 03 червня в усіх загальноосвітніх закладах міста розпочинається кампанія відпочинку в літніх пришкільних таборах найрізноманітніших профілів і спрямувань.

Усі новини

Бережімо первоцвіт!
Четвер, 22 лютого 2024 16:08