До Дня Святого Миколая – дітям Кропивницького

Понеділок, 20 грудня 2021 13:54

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

День Святого Миколая усі діти чекають з великим нетерпінням, адже це свято завжди проходить весело, яскраво і обов’язково з подарунками.

У п’ятницю, 17 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, заступник міського голови Сергій Колодяжний та заступник начальника управління молоді та спорту Катерина Черкасська завітали до вихованців дитячого будинку «Наш дім» із солодощами та смачним  подарунком від міського голови Андрія Райковича і виконавчого директора ТДВ «М'ясокомбінат «Ятрань» Наталії Артеменко.

Цього дня подарунки до свята від Кропивницької міської ради отримали і п’ятдесят дітей комунального закладу «Центр реабілітації для дітей з інвалідністю».

Солодкі подарункові набори для дітей  передали також  громадській організації «Кіровоградський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Народна академія творчості інвалідів», громадській організації Фортечного району у місті Кропивницький інвалідів Чорнобиля «Ліквідатор», громадській організації «Об’єднання переселенців КВІТЕНЬ-2014», дітям, потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи, які проживають у Подільському районі Кропивницького та дітям з багатодітних сімей.

- Головне побажання дітям Кропивницького – бути здоровими. Без жодних сумнівів, світлі посмішки зраділих дітей, слова вдячності батьків, та вихователів дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування стають тим найкращим стимулом, аби ще ширше відчиняти серце для добрих справ,- наголосив Сергій Колодяжний.

Усі новини