До Кропивницького рухається активний циклон: очікується значне погіршення погодних умов

Понеділок, 10 грудня 2018 17:24

У найближчі дні на території Кропивницького очікується погіршення погодних умов. Про це інформує управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.

«За повідомленням Кіровоградського обласного центру з гідрометеорології у зв’язку із переміщенням активного циклону з південного сходу на території міста очікується ускладнення погодних умов:

12 грудня 2018 року сильний мокрий сніг, дощ. На дорогах ожеледиця. Температура повітря протягом доби очікується від 2º морозу до 3º тепла, пориви вітру 15-20 м/с.

13 грудня 2018 року відбудеться послаблення опадів, зниження температури повітря вночі та вдень до 0-5º морозу», - йдеться у інформації.

Небезпечні погодні явища, що прогнозуються у Кропивницькому,  належать до 2-го рівня загрози - “жовтого”. Їх наслідком, особливо через  інтенсивні снігові опад можливе порушення та припинення руху транспорту на окремих міських ділянках доріг та вулиць.

У зв’язку з очікуваним погіршення погодних умов, штормове попередження  доведене до відома керівників промислових підприємств. установ та організацій  Кропивницького для вжиття упереджувальних заходів та утримання в належному стані прилеглої території. 

Усі новини