До уваги суб’єктів господарювання Кропивницького: змінюється порядок повідомної реєстрації колективних договорів

Понеділок, 22 листопада 2021 10:21

Про зміни в порядку повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них та інформування суб’єкта звернення після проведення реєстрації повідомляють у відділі праці департаменту з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Що саме зміниться?

Із 01 грудня 2021 року для повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них сторони угоди (договору) подають до Центру надання адміністративних послуг "Прозорий офіс" оригінал супровідного листа та примірник колективного договору, змін та доповнень до нього разом з додатками та прошитими і пронумерованими сторінками або в електронному форматі з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або електронну копію оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

Адміністративна послуга ЦНАПом надається безоплатно протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження угоди (договору) до реєстраційного органу.

Після реєстрації колективного договору, змін та доповнень до нього суб’єкт звернення особисто або через уповноважену особу, поштою або іншими засобами зв'язку від ЦНАПу отримують лист-повідомлення, що колективний договір, зміни чи доповнення до нього зареєстровані із зазначенням дати та номера реєстрації.

Місце знаходження ЦНАПу: вул. Архітектора Паученка, 41/26, м. Кропивницький, 25006

Режим роботи ЦНАПу: понеділок, вівторок, четвер: 8.00 - 17.00, середа: 8.00 - 20.00, п’ятниця: 8.00 - 16.00, субота: 8.00 - 15.00.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та вебсайт ЦНАПу:

тел. 30 87 90, e-mail: cnap@krmr.gov.ua, вебсайт: dozvil.kr-rada.gov.ua

За довідками та консультацією можна звертатись також у відділ праці департаменту з питань економічного розвитку міської ради: тел. 35 83 38, e-mail: v-pracі@krmr.gov.ua

Усі новини

Ми сильні, коли єдині!
Субота, 22 січня 2022 11:38