Дорога по вулиці Романа Шухевича у Кропивницькому отримає нове асфальтове покриття

Вівторок, 2 червня 2020 14:55

У Кропивницькому стартував ремонт дорожнього покриття по вулиці Романа Шухевича. Його виконають від вулиці Короленка до провулку Об’їзного. Про це повідомили в головному управлінні ЖКГ міської ради.

Дорожники вже розпочали перший етап будівництва: вони фрезерують дорожнє покриття, знімають старі бордюри.

- Після виконання підготовчих робіт ремонтники кластимуть вирівнюючий та верхній шари асфальтового покриття - розповіла заступниця начальника ГУ ЖКГ Юлія Яндович. - Потім нанесемо дорожню розмітку, та встановимо направляючі пішохідні огородження для дотримання належних умов безпеки дорожнього руху.

Міський голова Андрій Райкович особисто проінспектував підготовку об’єкта до виконання робіт та поставив завдання керівництву ГУ ЖКГ щоденно контролювати хід реалізації проєкту.

- Ця розв’язка складна. Транспорту тут багато: машини рухаються з Київського напрямку, поряд автовокзал, інтенсивний трафік пасажирського транспорту, - акцентував увагу комунальників міський голова. - Контроль за якістю виконання робіт та за дотриманням термінів має бути щоденним. Перевіряйте, щоб все відповідало проєкту. У місці облаштування  зупинки пасажирського транспорту продумайте, як зробити її якісно та зручно і для людей, і для транспорту.

Загальна вартість будівництва цієї дороги, згідно з укладеними договорами — 10 мільйонів гривень. Якщо дозволятимуть погодні умови, ремонт дороги триватиме не більше, ніж півтора місяці.

Усі новини

12 серпня – Міжнародний день молоді!
П'ятниця, 12 серпня 2022 11:35