Форум “TIME to INVEST”: у Кропивницькому триває галузева сесія “Цифрова трансформація: Бізнес. Влада. Суспільство”

Четвер, 9 грудня 2021 15:40

Сьогодні, 09 грудня, у Кропивницькому відбулася галузева сесія “Цифрова трансформація: Бізнес. Влада. Суспільство” Муніципального інвестиційного форуму “TIME to INVEST”. Організатором заходу виступила Кропивницька міська рада.

Головна мета Форуму — конструктивне обговорення актуальних питань у сфері цифрового перетворення громад та діджиталізації, як інструменту удосконалення бізнес-проєктів  та освітнього процесу на території Кропивницького.

У роботі сесії взяли участь спеціально запрошені гості: проектна менеджера Директорату регіональної цифровізації Міністерства цифрової трансформації України, координатора розвитку CDTO в громадах Олександра Горчинська, заступник директора департаменту цифрової трансформації Харківської міської ради Андрій Кірик, експерт з цифрової трансформації ізраїльської компанії «AuxBridge» Оксана Потапенко, керівник проекту Smart Citi ПАТ «НВП «Радій» Олег Гончаренко, радник з питань регіональної конкурентоспроможності Програми USAID «Конкурентноспроможна економіка України» Арсеній Положій, проектний координатор Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) Надія Пшенична, засновники ВМС Консалтинг Денис Куправш та Марк Пятигорський, заступник директора Гімназії імені Тараса Шевченка Ганна Дудіч, доцент кафедри бізнес-економіки та підприємництва КНЕУ імені В.Гетьмана Віталій Паздрій.

Галузеву сесію відкрив Кропивницький міський голова Андрій Райкович. Він висловив щире задоволення, що у центрі України надзвичайно важлива і актуальна платформа дискусій зібрала сьогодні фахівців цифрової трансформації, провідних спеціалістів, які розвивають цифровізацію у різних сферах міського простору.

- Шановні колеги, мені дуже приємно відкривати таке поважне зібрання. Цей форум надзвичайно важливий, адже місто впевнено рухається в напрямку розвитку цифрової трансформації. Освітній блок має в цьому напрямку суттєві здобутки і нам вже є про що говорити. Реформа в медицині також змусила нас активізуватись. Зараз, в час боротьби з коронавірусом, ми були б сліпими і безпомічними без сучасних платформ цифрової інформації, - переконаний Андрій Райкович. – Впродовж 6 років ми багато збудували і реконструювали. Змінювали не лише стіни, а технологічне наповнення кожного медичного центру якраз на основі передових цифрових технологій. Де нам необхідно іще добре попрацювати — цифровізація громад і територій. Цей кейс у нас вже має вагомі здобутки. КП “Електротранс” також працює на базі електронної системи диспетчеризації. Ми продовжуємо реалізацію програми “Розумне освітлення”. У цьому контексті маємо вже реалізовані якісні проєкти. Одне слово, час вимагає від нас відповідати його викликам. І це нормально.

Учасники Форуму цього дня долучилися до роботи на трьох дискусійних платформах: «Цифрове перетворення громад», «Діджиталізація, як інструмент удосконалення бізнес-процесів» та «Діджиталізація – ключовий тренд Кропивницької освітньої системи».

Усі новини