Гідно тримають удар: у Кропивницькому змагалися кікбоксери

Вівторок, 8 листопада 2022 13:41

У Кропивницькому відбувся відкритий чемпіонат Кіровоградської області з кікбоксингу WAKO. Змагання проходили 06 листопада за  сприяння управління молоді та спорту Кропивницької міської ради та управління молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації.

У турнірі взяли участь 84 спортсмени з Кропивницького, Олександрії, Знам'янки Кіровоградської області, міста Кременчук Полтавської області та представники Білогорівської громади, які тимчасово проживають в Київської області.
Головний суддя змагань - суддя національної категорії Дмитро Поляченко.

Чемпіонат став відбірковим для участі кращих спортсменів області в чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO, який пройде з 01 по 04 грудня 2022 року у Києві.

За результатами змагань, всі бійці показали високий рівень підготовки. Вихованці дитячо-юнацького клубу "Україна", підпорядкованого управлінню молоді та спорту Кропивницької міської ради, посіли на чемпіонаті призові місця, а саме:

По три золоті медалі вибороли Дмитро Романюк, Володимир Поляченко, Святослав Поляченко. Срібло здобули Євген Тертиця, Максим Коваленко, Сергій Романюк, Дмитро Кузан.

КДЮСШ №4 на чемпіонаті представляли четверо вихованців: Євген Крикун і Артем Таран зайняли І місце, Денис Малий і Роман Кондратов вибороли ІІІ місце.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21