Громадський бюджет — 2022: триває процес розгляду поданих проєктів

Середа, 11 серпня 2021 16:22

Сьогодні, 11 серпня, заступник міського голови Михайло Бєжан провів засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету (бюджету участі) міста Кропивницького.

Прийом проєктів тривав протягом червня. Департамент з питань економічного розвитку міської ради перевірив  проєктні заявки і ті із них, які не повністю відповідають вимогам, або були відхилені профільними управліннями міської ради  додатково направляються на розгляд координаційної ради.

Як повідомила головний спеціаліст департаменту Оксана Никифоренко, всього було подано 48 проєктів, із них 4 було одразу відхилено. А щє 11, які відносяться до повноважень головного управління житлово-комунального господарства, - винесено на розгляд координаційної ради. Це проєкти - більшість з яких пов'язані із капітальним будівництвом, що не належить до юрисдикції головного управління, багато питань виникає і щодо земельних ділянок, де заплановані роботи і щодо подальшого взяття на баланс об'єктів, прописаних в проєктах. Після довгих дискусій члени ради вирішили, що 4 проєкти із цих 11 потребують іще уточнень від виконавчих органів міської ради і доопрацювання окремих позицій виключно за згодою авторів.

Під час засідання координаційної ради порушувалося питання уже встановлених дитячих майданчиків за кошти громадського бюджету у попередні роки без балансоутримувача. Михало Бєжан озвучив чітку позицію: Дитячі, спортивні майданчики, які встановлювалися за кошти громадського бюджету повинні бути на балансі комунальних підприємств або ОСББ.

Усі новини