Гуманітарна підтримка: У Кропивницькому відбулася зустріч з представниками Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні

Вівторок, 7 червня 2022 16:35

Фонд в усьому світі працює для захисту прав та інтересів дітей. Як його представники можуть допомогти Кіровоградщині, обговорили під час сьогоднішньої зустрічі з головою ОВА Андрієм Райковичем, заступником міського голови Кропивницького Сергієм Колодяжним та представниками виконавчих органів і волонтерських організацій. Гуманітарні пункти організації вже працюють на території області спільно з місцевими волонтерами. І це дуже позитивний приклад взаємодії, наголосив очільник області.

- Я ознайомився з вашим планом на 5 років. Ці напрямки актуальні для Кіровоградщини. Інклюзивна освіта. Кропивницький має гарні центри, позитивний досвід, тому нам є над чим спільно попрацювати, - наголосив Андрій Райкович. – Важливе питання також - доступ до чистої питної води. Зокрема, в школах, медичних установах. Теж жива, актуальна тема. Тому ми зацікавлені у партнерстві, у реалізації якомога більшої кількості програм, що допоможуть якісному розвитку гуманітарного простору області.

Нині в області проживає 25 тисяч дітей – переселенців. Для влади актуальним завданням залишається створення для них не лише комфортних умов проживання, а й навчання, продуктивного дозвілля. Представники фонду повідомили – за кілька днів перебування в області, встигли вивчити ситуацію і готові до подальшої співпраці. Для цього планують розширити свою команду, що працює в регіоні.

Усі новини

Сарана — реальна небезпека
Середа, 17 липня 2024 16:17