Хакатон Hack for Locals чекає на програмістів Кропивницького: грант від програми ООН - 15000 доларів США

П'ятниця, 19 листопада 2021 09:32

В Україні триває реєстрація для участі в онлайн-хакатоні Hack for Locals 3.0 «Спільно проти насильства» від Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Як повідомили в управлінні інформаційних технологій Кропивницької міської ради, цьогоріч учасники шукатимуть рішення для запобігання та протидії різним проявам насильства. Проєкти можуть бути як технологічними - застосунки, програми, платформи, пристрої тощо, так і просвітницькими - медіакампанії, фото- та відеопроєкти, подкасти, креативні цифрові рішення тощо.

Три найкращі отримають гранти від Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Сума гранту — до 15 000 доларів США, залежно від ідеї та географії проєкту.

Реєстрація триватиме до 21 листопада, хакатон та презентація проєктів — 26-28 листопада.  

Зареєструватися на подію самостійно або разом із командою можна за посиланням: https://hackforlocals.org/?fbclid=IwAR1WBjqQ0XzHphHsJz8Ilg0F0_xCTJi_Cqa6tI_zxvAKV0tPBshEtsyhPi8

Hack for Locals 3.0: «Спільно проти насильства» організовано платформою кар’єрного розвитку Happy Monday та агентством інновацій Center42 в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Королівства Нідерландів, Швейцарії та Швеції.

Усі новини

Ми сильні, коли єдині!
Субота, 22 січня 2022 11:38