Херсонщині - з любов’ю!

П'ятниця, 9 червня 2023 11:37

Жахлива трагедія, яку спричинили російські окупанти, підірвавши Каховську ГЕС, шокувала усіх українців. На допомогу жителям Херсонщини, що опинилися у водяній пастці, негайно кинулися рятувальники, волонтери, зоозахисники, усі, кого людське горе не залишило байдужим. Жителі Кропивницького і області одними з перших простягли руку допомоги херсонцям, допомагаючи рятувати людей, тварин і майно.

У перший день трагедії волонтери «БІМу» і Krop:hub врятували і привезли до Кропивницького чимало тварин, які опинилися у водяній пастці.

Кіровоградська ОВА, спільно з волонтерами та підприємцями об’єдналися, щоб відвезти в постраждалі райони Херсонщини найнеобхідніше.

Біля 10 тонн води і ємності для неї, таблетки для очищення води, 320 пакетів із сухими супами та борщами, гігієна, ковдри, помпи, будівельні пушки, човни, газові балони, таганки, одяг, клітки для тварин і корм чотирилапим.

Щира подяка волонтерам і волонтеркам БФ «Планета», Krop:hub, ГО «Добромир», БФ «Чиста вода всім», компаніям «Здорова вода»,  магазину «Isei» за допомогу.

Усі новини