І спорт, і спілкування: у Кропивницькому змагалися майстри настільного тенісу

Вівторок, 23 квітня 2024 13:52

Відкритий чемпіонат Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №3 з тенісу настільного відбувся у суботу, 20 квітня.

За співпраці управління молоді та спорту Кропивницької міської ради і відділення НОК України в Кіровоградській області перед початком турніру для учасників змагань презентували напрямок "Розвиток/добробут – пізнай себе" Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу серед дітей та молоді #OlympicLab.

У рамках проєкту з юними тенісистами зустрівся Майстер спорту України міжнародного класу, член паралімпійської збiрної України з настiльного тенiсу, учасник чемпіонату Європи 2007, 2017 та чемпіонату світу 2017 серед паралімпійців, чемпіон і призер багатьох міжнародних турнірів Сергій Бойко. Відомий тенісист розповів юним спортсменам про свої шкільні роки, як заняття спортом допомогли йому пізнати свої можливості та повірити в себе, стали трампліном до самовдосконалення і розвитку. Із вдячністю згадав свого першого наставника Володимира Завражного та нинішнього тренера Олександра Редозубова. Порадив спортсменам-початківцям наполегливо тренуватись, вдосконалювати майстерність, не піддаватись відчаю при невдачах і поразках. На згадку про зустріч Сергій Бойко вручив кращим тенісистам спортивної школи футболки з логотипом заходу, а всі спортсмени отримали іменні сертифікати учасника проєкту #OlympicLab.

У відкритому чемпіонаті КДЮСШ №3 з настільного тенісу взяли участь 37 тенісистів і тенісисток. За результатами спортивних баталій переможцями у своїх вікових групах стали: Аліса Брухно, Юлія Слєсаренко, Єгор Проценко та Ян Сидоренко.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями та сувенірами від організаторів.

Усі новини

Марку Лукичу Кропивницькому — 184!
Середа, 22 травня 2024 12:35