Імена переможців конкурсу «Молода людина року – 2018» назвали у Кропивницькому

Субота, 23 червня 2018 12:28

У Кропивницькому підбили підсумки престижного міського конкурсу «Молода людина року»

Сьогодні, 23 червня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович і секретар міської ради Андрій Табалов вручили переможцям  кубки і  дипломи лауреатів.

Міський конкурс "Молода людина року" в обласному центрі проводиться вже втретє і покликаний відзначати тих, хто своєю працею і життям роблять місто інвестиційно привабливішим, комфортнішим, примножує славу та добробут Кропивницького.

- За молоддю - майбутнє України, - наголосив у своєму вітальному слові Андрій Райкович. - Тільки молодим, енергійним, завзятим, освіченим людям підкорюється час. Тільки такі стають чемпіонами, захищають рідну землю, підкорюють наукові і творчі олімпи.

Із впевненістю можна сказати, що сьогодні немає українця, який би не бажав миру і спокою на рідній землі. Кожного дня, щогодини Україна завдяки воїнам - героям, серед яких і славні земляки - кропивничани, виборює право бути суверенною, вільною державою. 

У номінації «Молодий захисник України» за мужність і відвагу,  виявлені у захисті державних інтересів і територіальної цілісності України дипломом міського конкурсу “Молода людина року” нагороджено командира окремої розвідувальної роти молодшого сержанта Євгена Близнюка.

За особисту мужність та високий духовний і фізичний потенціал диплом міського конкурсу “Молода людина року” в номінації «Сила духу» вручено  сержанту Збройних Сил України, учаснику відбору змагань “Ігри Нескорених” Василю Петринку.

ХХІ століття – це час високих технологій, інформатизації і мобільних знань. Знання – це не просто скарб, а інструмент володіння світом. А вміння вчитися – це ключ до нього.

Переможцем міського конкурсу  в номінації «Молодий науковець року» визнано  доцента кафедри теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Анастасію Мельник

За високі професійні досягнення, особистий внесок у розвиток підприємства диплому міського конкурсу в номінації «Молодий працівник промислової галузі» удостоєний головний технолог виробництва морозива підприємства “Фірма «Ласка»” Сергій Качін

А серед енергійних, ініціативних людей, що зуміли організувати власну справу, втілили в життя нові ідеї і проекти та своєю сумлінною працею активно сприяють розвитку Кропивницького у номінації  «Молодий підприємець року» відзначили керівника мережі магазинів «Карамелька» Тетяну Доценко.

Із впевненістю можна констатувати, що в Кропивницькому стрімко зростає спортивна зміна титулованим спортсменам:  переможцем  міського конкурсу “Молода людина року” в номінації «Відкриття року в галузі фізичної культури і спорту» став кандидат у майстри спорту України з легкої атлетики Олег Дорощук.

Кропивницький  знаний своїми унікальними талантами у царині мистецтва: музиканти, хореографи, художники, літератори – яскрава візитівка міста та області. За вагомі досягнення і пропаганду  музичного мистецтва, активну концертну діяльність дипломом міського конкурсу “Молода людина року” в номінації «Відкриття року в галузі культури і мистецтва» нагороджено викладача співу музичного коледжу, соліста обласної філармонії Олександра Безая.

Усі новини