«Кіно, що наближає Перемогу»: у Кропивницькому відбудеться перегляд патріотичних фільмів

Понеділок, 18 листопада 2019 18:13

У Кропивницькому від 25-го листопада в рамках Проекту «КІНО, ЩО НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ» запланована демонстрація п’яти фільмів “ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ” та стрічку “ВОЇНИ ДУХУ”.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи та Дня Збройних Сил України для вшанування захисників України режисери фільмів Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко пропонують кропивничанам та гостям міста переглянути шість національних стрічок в кінотеатрі “Портал”. Ініціативу авторок підтримали міська влада Кропивницького і адміністрація кінотеатру.

Перегляд патріотичних фільмів сприятиме як військово-патріотичному вихованню молоді, збереженню пам’яті про подвиги військовослужбовців Збройних сил як новітньої бойової історії України, так і актуалізації історії визвольних змагань українського війська протягом попередніх століть проти споконвічного ворога — російського агресора. Режисерки переконані, що саме такий формат виховуватиме патріотизм, гордість за Збройні Сили та Україну в контексті протидії російській агресії.

- Ми повинні дбати і оберігати ментальний простір нашої України, - наголошують авторки фільмів. - Глядачам треба дати можливість по-справжньому оцінити такі буденні, на перший погляд, поняття — мирне небо, мирне щоденне життя та спокій.

На перегляд  патріотичних фільмів буде запрошений особовий склад 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго, учні та студенти навчальних закладів обласного центру, кропивничани і гості міста. Демонстрація фільмів відбуватиметься 25, 26, 27, 28, 29 листопада та 02 грудня. Ціна квитка — мінімальна.

 

Усі новини