Команда кропивницьких кульовиків у десятці найкращих в Україні
Вівторок, 9 квітня 2024 11:53
Відкритий командний чемпіонат України зі стрільби кульової з пневматичної зброї серед спортсменів 2006 року народження та молодших проходив у Львові 2-8 квітня. Участь у змаганнях взяли 150 стрільців.
Від Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №3 участь змагалися 5 спортсменів. За результатами чемпіонату, кандидат у майстри спорту України Іван Корнюк посів друге командне місце у вправі зі стрільби із пістолета.
Команда спортсменів у складі майстрів спорту України Кіри Кальмукової, Дар'ї Стефанової та першорозрядників Кирила Кошового та Івана Вакала потрапила до десятки найкращих.
Тренують спортсменів тренери-викладачі Ілгам Ібрагімов та Юлія Тарасова.
Усі новини
У Кропивницькому кухарі закладів загальної середньої освіти вчилися готувати збалансовані та якісні страви для школярів
П'ятниця, 4 липня 2025 19:40
Десята річниця Національної поліції України: у Кропивницькому подякували за службу правоохоронцям Кіровоградщини
П'ятниця, 4 липня 2025 19:20
"Рух без бар’єрів": у Кропивницькому завершено ремонт зупинок громадського транспорту по вулиці Тельнова
П'ятниця, 4 липня 2025 18:30
Де і якою буде Алея пам’яті полеглих Героїв у Кропивницькому: розпочалися громадські слухання
П'ятниця, 4 липня 2025 16:49
Кропивничан закликають оновити дані в Реєстрі громади: від цього залежить формування бюджету міста на наступний рік
П'ятниця, 4 липня 2025 15:54
Понад усе вони любили Україну: у Кропивницькому віддали останню земну шану загиблим Героям
П'ятниця, 4 липня 2025 15:46
У Кропивницькому зустріли звільненого з російського полону захисника України Андрія Непоменка
П'ятниця, 4 липня 2025 15:14
У Кропивницькій міській раді повідомляють про початок процедури збору пропозицій громадськості щодо проєкту містобудівної документації
П'ятниця, 4 липня 2025 13:04