Комунальні служби Кропивницького щодня наводять лад на території міста
Вівторок, 23 липня 2019 13:32
Сьогодні, 23 липня, фахівці комунального підприємства «Універсал 2005», як і щодня, з самого ранку наводять лад у місті.Підмітально-прибиральні машини "Глобус" прибирають побічне сміття по вулиці Івана Олінського.
По вулиці Кільцевій виконують ямковий ремонт доріг, а також грейдерують дорогу по вулиці Сєрова.
Чимало роботи і в працівників КП "Благоустрій ". Сьогодні вони займаються викошуванням трави по вулицях Микитенка, на селищі Гірничому, Ковалівському пляжі. Працівники підприємства створюють лунки біля дерев на озері Копаньта готують квітники на площі Героїв Майдану під висадку квітів.
Усі новини
У Кропивницькому кухарі закладів загальної середньої освіти вчилися готувати збалансовані та якісні страви для школярів
П'ятниця, 4 липня 2025 19:40
Десята річниця Національної поліції України: у Кропивницькому подякували за службу правоохоронцям Кіровоградщини
П'ятниця, 4 липня 2025 19:20
"Рух без бар’єрів": у Кропивницькому завершено ремонт зупинок громадського транспорту по вулиці Тельнова
П'ятниця, 4 липня 2025 18:30
Де і якою буде Алея пам’яті полеглих Героїв у Кропивницькому: розпочалися громадські слухання
П'ятниця, 4 липня 2025 16:49
Кропивничан закликають оновити дані в Реєстрі громади: від цього залежить формування бюджету міста на наступний рік
П'ятниця, 4 липня 2025 15:54
Понад усе вони любили Україну: у Кропивницькому віддали останню земну шану загиблим Героям
П'ятниця, 4 липня 2025 15:46
У Кропивницькому зустріли звільненого з російського полону захисника України Андрія Непоменка
П'ятниця, 4 липня 2025 15:14
У Кропивницькій міській раді повідомляють про початок процедури збору пропозицій громадськості щодо проєкту містобудівної документації
П'ятниця, 4 липня 2025 13:04