Комунальні служби щодня звітуватимуть перед громадою Кропивницького за виконані ремонтні роботи на дорогах міста

Понеділок, 4 березня 2019 13:07

У Кропивницькому комунальники щодня звітуватимуть перед громадою за обсяг виконаного ремонту міських доріг. Відповідне доручення надав міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 4 березня.

Виповнилося два тижні, як у Кропивницькому стартував ямковий ремонт доріг. Але ями на шляхах обласного центру з’являються швидше, ніж латаються, а значить і роботи для комунальників лишається чимало. Значний внесок у руйнування проїжджої частини доріг традиційно роблять тепло-, водопостачальні підприємства.

- Кропивничани не погоджуються з тим, щоб ходити містом дорогами, де можна зламати ноги, - відзначив Андрій Райкович. – Люди хочуть жити у комфортному, зручному і красивому місті. Тому наголошую на необхідності робити якісний ремонт асфальту після виконання аварійних робіт. А спецінспекція, у свою чергу, повинна посилити контроль за належним відновленням проїжджої частини доріг.

 Щоб кропивничани бачили, як працюють дорожні служби, Андрій Райкович порадив головному управлінню ЖКГ підготувати графік виконання робіт і щоденно звітувати про зроблене на дорогах обласного центру.

- І у контексті загального порядку в місті, - звернув увагу очільник міста. - Проведіть роз'яснювальну, але серйозну розмову з державним підприємством, яке обслуговує світлофорні об'єкти в місті. - Якщо вони взялися за таку відповідальну роботу то нехай виконують її якісно!

Усі новини