Кропивничан запрошують долучитися до участі у місячнику з озеленення, прибирання та благоустрою території міста

Четвер, 28 березня 2019 15:52

З метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населеного пункту, висадження дерев, очищення водних джерел, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення виконавчий комітет міської ради Кропивницького оголосив про проведення місячника з озеленення, прибирання та благоустрою території обласного центру.

Відповідно до рішення виконкому, місячник відбудеться у період із 01 по 30 квітня 2019 року, а 20 квітня 2019 року визначено Днем довкілля.

Члени виконкому доручили Подільській та Фортечній районним у місті Кропивницькому радам вжити відповідних організаційних заходів щодо залучення підприємств, установ, організацій та мешканців районів до участі у проведенні місячника з озеленення, прибирання, благоустрою території міста Кропивницького та Дня довкілля.

Комунальне підприємство "Ритуальна служба - спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування" має забезпечити виконання робіт з прибирання кладовищ міста, КП "БЛАГОУСТРІЙ" - провести роботи з благоустрою парків і скверів до 30 квітня, а КП "УНІВЕРСАЛ 2005" - прибрати вулиці міста.

Начальники КП "ЖЕО № 1", КП "ЖЕО № 2", КП "ЖЕО № 3", КП "ЖЕО № 4", КП "ЖЕК № 9", керівники ОСББ та ОЖБК отримали завдання привести у належний санітарний стан прибудинкові території, контейнерні майданчики, упорядкувати дитячі майданчики та майданчики для сушіння білизни.

Головне управлінню житлово-комунального господарства міської ради забезпечить у необхідній кількості транспорт для вивезення побутового сміття під час проведення 20 квітня 2019 року Дня довкілля.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Екостайл" під час проведення місячника з озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля міста Кропивницького прийматиме на міське сміттєзвалище сміття, зібране на території обласного центру комунальними підприємствами, ОСББ, ОЖБК, освітніми, медичними закладами, комунальними підприємствами, населенням та підприємствами різних форм власності.

Контроль за виконанням підприємствами усіх форм власності, установами, організаціями міста робіт по благоустрою та підтриманню належного санітарного стану покладено на начальника спеціалізованої інспекції міської ради Кропивницького Андрія Максюту.

Усі новини