Кропивничан запрошують на вечори духовної музики “Різдвяні передзвони”

П'ятниця, 23 грудня 2022 14:22

Кропивничан та гостей міста запрошують на концерт “Добрий вечір, щедрий вечір!”, що відбудеться в рамках традиційних вечорів духовної музики “Різдвяні передзвони” в обласній філармонії.

- Майже два десятиліття обласна філармонія запрошує на вечори духовної музики “Різдвяні передзвони”. Не зважаючи на війну і надзвичайно важку ситуацію в країні ми вирішили підтримати цей проєкт і провести концерт, адже розуміємо, що духовна і моральна підтримка сьогодні дуже потрібна людям, - зазначила директорка філармонії Наталія Агапєєва.

Цьогоріч “Різдвяні передзвони” проходитимуть у дещо незвичному для глядача форматі. Про особливості концерту розповіла заступниця директора обласної філармонії Оксана Буртова.

- Зазвичай у вечорах духовної музики брали участь уже улюблені кропивничанами і добре відомі колективи, зокрема, хор “Орея” з Житомирщини, хор імені Григорія Верьовки з Києва. Цьогоріч, зважаючи на війну, ми не можемо запросити колективи з інших міст, тож концерт проведемо власними силами. Для гостей виступатимуть творчі колективи та солісти обласної філармонії, муніципальний камерний хор “Елефтерія”, народний хореографічний ансамбль “Світанок”, вихованці музичних шкіл Кропивницького, - повідомила Оксана Буртова.

Крім того, концерт відбудеться не на сцені філармонії, а у фойє біля ялинки. Це буде камерна, родинна, душевна атмосфера з гарною музикою і чистими голосами, зазначила Оксана Буртова.

Концерт “Добрий вечір, щедрий вечір!” відбудеться 14 січня о 18:00. Квитки можна прибати в касі філармонії.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21