Кропивничанам радять як безпечно харчуватися та зберігати продукти в умовах тривалого знеструмлення

Середа, 14 грудня 2022 16:56

Як зберігати продукти і безпечно харчуватися в умовах тривалих відключень світла? Корисні поради кропивничанам дали у відділі з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кропивницької міської ради.

На випадок тривалих відключень електроенергії необхідно:

  • Зробити запас питної води та води для технічних потреб;
  • Підготувати запас харчових продуктів, що не потребують особливих умов зберігання: хліб, печиво, бублики, консерви тощо;
  • Готувати харчові продукти в невеликій кількості, щоб не зберігати їх тривалий час;
  • При купівлі харчових продуктів у магазинах необхідно надавати перевагу тим, що найменше втрачають якість без холодильника: молоко тривалого зберігання в тетрапаках, сирокопчені ковбаси тощо;
  • Придбайте термопакети з холодоелементами, тримайте їх під рукою;
  • За можливості зробити запас гарячих напоїв у термосах.

При відключенні світла для збереження низької температури у холодильнику необхідно рідше його відкривати. Також продукти можна зберігати на балконі, погребі. Зокрема варто враховувати те, що продукція, яка швидко псується, як правило, зберігається при температурі +4°С.

В умовах відключення електроенергії необхідно мати запас ліків і засобів особистої гігієни. Також варто запастися теплими речами, стежити за своєчасним заряджанням засобів зв’язку, павербанків й придбати свічки та ліхтарики.

Усі новини