Кропивничани святкують новосілля: найкращий подарунок до Дня міста – омріяне власне житло!

Середа, 18 вересня 2019 14:47

Сьогодні, 18 вересня, щасливі новосели у Кропивницькому отримали ключі від квартир у житловій багатоповерхівці по вулиці Генерала Жадова, зведеній за кошти міського бюджету.

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович і секретар міської ради Андрій Табалов вручили кропивничанам  такі очікувані ордери на власні помешкання.

Будинок  почали зводити у 2016-му році. Це перше за понад 20 років житло, збудоване в обласному центрі за кошти громади. Його власниками стали містяни, серед яких є черговики із сорокалітнім стажем.

Дев’ятиповерхівка по вулиці Генерала Жадова має 18 однокімнатних, 27 двокімнатних та 9 трикімнатних квартир. Будинок утеплений, із сучасним ліфтом, квартири у ньому мають власне автономне опалення.  Його будівництво обійшлося міському бюджету в 35 мільйонів  гривень.

Новобудова розташована у зручному, обжитому місці, де є вся необхідна інфраструктура: заклади освіти, охорони здоров’я, культури, торгівельна мережа, гарна транспортна розв’язка.

Три роки будівництва – і от громадяни, що по кілька десятків років чекали на власне помешкання, отримали його. Вітаючи новоселів, міський голова Андрій Райкович побажав усім спокійного і комфортного життя в нових оселях.

- Не важко уявити почуття людини, яка чекала на власне житло кілька десятиліть. Зрозуміло, що відчувають і родини  дуже необхідних місту фахівців, які теж отримають квартири в цьому красивому, комфортному будинку, - зауважив міський голова. - Мрію тільки про одне, щоб у нашому місті таких будинків було не один на рік, а хоча б по три! Я вдячний всім, хто підтримав мою ідею - почати будувати житло. Дякую депутатському корпусу, виконкому, громаді міста. Чим більше будівельних кранів працюватимуть на всю потугу у Кропивницькому, тим кращим буде майбутнє нашого рідного міста. Будуймо наше місто разом!

З новосіллям кропивничан привітав і секретар міської ради Андрій Табалов.

- Вітаю вас, щасливі власники нового житла! Отримати нову квартиру у сучасній новобудові - це велике щастя для кожної родини. Особливо, враховуючи те, що на омріяне власне помешкання ви чекали десятки років! Майже тридцять років у місті не зводились житлові будинки за бюджетні кошти, квартирна черга майже не рухалась. Тому, коли з’явилась реальна можливість звести на місці старої недобудови новеньку багатоповерхівку, депутатський корпус одразу підтримав таку ініціативу. Місто повинно розбудовуватись, розвиватись, ставати комфортнішим для своїх жителів. І я дуже сподіваюсь, що незабаром поруч із цим будинком-красенем з’явиться ще один міцний та надійний, готовий приймати щасливі родини новоселів. Вітаю вас із новосіллям і бажаю, щоб для кожної родини нова оселя стала затишним куточком, у якому оселиться щастя, благополуччя і достаток.

Один з тих, хто понад три десятки років стояв на квартирній черзі - Володимир Бричка. В новій квартирі житимуть разом з дружиною. Родина не приховує емоцій, і зізнається – про кращий подарунок до Дня міста годі  було й мріяти.

Десять квартир у новобудові отримали працівники закладів охорони здоров’я міста. Міська влада пішла на такий крок, щоб стимулювати важливих для медичної сфери обласного центру фахівців. Після 10 років стажу від моменту заселення вони матимуть можливість приватизувати житло.

- Мені навіть не віриться, що я врешті отримала власне помешкання, - поділилася молодий спеціаліст ЦМСД №1 Наталія Бурдильна. - Тепер ми нікуди не поїдемо з міста, працюватимемо на його благо ще активніше і заповзятіше! Андріє Павловичу, Андріє Олександровичу, ми вас не підведемо!

Тим часом міська рада Кропивницького не збирається збавляти оберти житлового будівництва. В планах на наступний рік – початок зведення ще однієї багатоповерхівки за кошти міського бюджету.

Усі новини